Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rb26dett

    aktív tag

    válasz rb26dett #15252 üzenetére

    a hangerőt sem tudom állítani az Fn +F11 F12 vel ahhoz nemtom mit szedjek le, valami keyboard filtert rátettem mert az volt csak olyan amibe benne volt a "keyboard" szó :D de ez is cseszik működni. Na nem nagy szívfájdalom de mehetne igazán... de a tapipad jobban idegesít

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz rb26dett #15253 üzenetére

    ahhoz, hogy minden funkció működjön, a letöltési részlegben (link), az oprendszer kiválasztását követően; az atk szekcióból minden kell, (az audio, lan, vga, card reader és a touchpad gondolom egyértelmű! a win 7 például alapban ad mindegyikhez illesztőt, de van, hogy attól még nem működik rendesen, rá kell húzni a gyártó által adottat!), az utilities szekcióból; csak az asus wireless switch (wireless console3) utility kell, a wifi be- és kikapcsolásához, a többi alkalmazás csak igény szerint, a camera szekcióból az kell, amilyen kamera van a notidban (a win 7 ennek is ad illesztőt, de találkoztam már olyannal, hogy úgy például elfordított képet jelenít meg, de a gyártó által biztosított megfelelő illesztő ráhúzása után már minde rendben van!) az others szekcióban a lényegeset már feltetted (keyboard device filter utility), a másik/többi csak igény szerint!
    a fentieket win 7 oprendszer kiválasztása esetén írtam, annyi még, hogy; vista kiválasztásakor más szekciókat is bead, de win 7 alá is érdemes feltenni a vista alá adott; chipset illesztőt (inf update), és a wireless illesztőt (a win 7 ad alapban, de azzal nem mindig megy rendesen!)

Aktív témák