- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Fotók, videók mobillal
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Google Pixel topik
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
Aktív témák
-
Marv
csendes tag
válasz
jonnybravo2 #30 üzenetére
Halihó!
''ha a számokat abszolút semmi változtatással (nincs halk részek levágása...stb) grabbeled le, akkor a CD-vel megegyező anyagot kapsz, ugye? akkor ezeket 0 mp-es szünetekkel kell visszaírni!''
Hál' Istennek, ez a rész akkor tiszta! Ez tapasztalatom szerint is így van!. 1 példa: mp3-akból csinálsz WAV-ot, teljesen különböző számok, (nem koncepció album, nem egymásba áttűnő számok) nincs a számok végén a szünet. Ebben az esetben véleményem szerint a DAO írásnál meg kell adni a 2 mp-et, mert ellenkező esetben olyan album lesz belőle mint a koncepció albumok, amiknél ugye a CD (asztali) lejátszó a számok között nem számol vissza X mp-ről, folyamatosan játsza az albumot.
Jól sejtem?
Köszönöm! -
Marv
csendes tag
Szia!
''nem, ez minden esetben igaz.
ha nem állítód 0-ra a szünetet, minden Track elé beszúr 2mp-et (vagy amennyi be van állítva).
ez főleg akkor zavaró, ha egybefüggő számok vannak a CD-n, pl. koncepciós lemezeknél.''
1 kis értetlenkedés....
Amennyiben a WAV úgy van behúzva, hogy ott van utánna a szünet, akkor valóban 0-ra kell állítani, ez OK. DE ha úgy, hogy nincs utánna szünet, és 0-ra állítom, akkor viszont olyan lemezt kapok amin a különböző számok szünet nélkül vannak egymás után egyfolytában, magyarán nem lesz köztük szünet.
Így van valahogyan?
köszönöm... -
Marv
csendes tag
Szia Bélanéni!
Az alábbi infódra lenne 1 megjegyzésem, ill. kérdésem:
''DAO-ban érdemes (illetve kell) írni, mert így nem kapcsolja ki az írást minden szám végén, hanem egymenetben felégeti az egész anyagot. ezen kívül be kell állítani 0 mp-re a 2.-tól az utolsó számig a szünetet. csak ekkor kapsz az eredetivel megegyező lemezt.''
Mindez csak akkor igaz ha a wav úgy van ''behúzva'' hogy a végén ott marad a szünet? Mármint, hogy a gap-et 0-ra kell állítani...(NERO-nál a Remove silence nincs kipipálva pl.)
Köszi
Aktív témák
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Samsung Galaxy S21 Ultra , 12GB , 128 GB , Kártyafüggetlen
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Vidd haza a jövő RAM-ját már ma!
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest