Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sörösló

    aktív tag

    válasz satibi #59987 üzenetére

    ha megfogom a lapot, kézi erővel(nem teljes erőből, csak úgy határozottan) tudom kb 2mm-t elnyomni, "billenteni" oldalra jobbra-balra

    Nekem ugyanilyen van, Scheppach 100 WZ (workzone?). Sokat tuningoltam rajta mielőtt a használható kategóriába sorolhattam, de ennyire rossz még gyári állapotban se volt. Ha garis még, akkor a helyedben megpróbálnám kicseréltetni. Ha nem lehet, akkor én a régi javítós trükköt javaslom: vágjuk ketté a problémát és koncentráljunk az egyik felére. Én a helyedben kivenném a motor-hajtómű egységet, és külön megnézném. Befogod egy satuba vagy valahogy szilárdan rögzíted és akkor lehet feszegetni. A kihajtott tengelynek semmiféle mozgása nem lehet, kivéve a forgást. :-)) Ha itt lötyög valami akkor itt a baj, ha minden stabil akkor nézegetném a többit. Ha már kint van akkor érdemes az összes csapágyat cserélni gumi porvédősre. A kínai csapágyak minősége ebben a kategóriában kritikán aluli. A ház még a lábak felszerelése után is nyeklik, én egy vastag pozdorjalapra szereltem fel és alatta 4 kerék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák