- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Poco X6 Pro - ötös alá
- One mobilszolgáltatások
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Fotók, videók mobillal
- Karaktere biztos lesz az első Nothing fejhallgatónak
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
Új hozzászólás Aktív témák
-
Warbeast
tag
Mod v2.0b
A bordával üresjáratban eddig max 52 fok körül volt 2D-ben a HD 3870 OC.
Azóta sem 3D-ztem.Viszont volt elfekvőben egy igen durva 12-es fém keretes ventim, ami majdnem 4 centi magas.
Rátettem a bordára, 5V-on szerintem forog vagy 500-at, és szépen magától indul. Hangja még csak magában tápról hajtva sem hallható, hál istennek.Így az idle hőmérséklet 36-41 körül van. Megint megfánkoltam a systemet, extrémen.
Maximum 61 fokra ment fel a borda.Jelentős javulás tehát, gyakorlatilag kompromisszumok nélkül.
Mindenkinek ajánlom.ui: sajnos a venti meg a borda súlya elég komoly, és méretre sem utolsó ebben az összeállításban, de a kétprocis P3-as házikó mindent benyel.
-
Warbeast
tag
Üdv!
Ma vettem meg az Accelero S1 rev 2-es coolert.
Egy PowerColor HD3870 OC-n van rajta, aminek órajelei 800/2400.
Teljesen passzívan van rajta.
Ház szellőzése gyakorlatilag nulla, mert arra semmi nem kavar. Annyi, hogy nincs rajta se oldal se előlap.
A hűtő nekem teljesen jó.
Idle 40-50 fok körül.
Furmark fánkjánál Extreme módban max 80 fokig melegedett köbö 15 perc alatt, másfél óra után is annyi volt, tehát kisimult.
Kérdés: előtte a kártyán egy Zerotherm hűtő volt. Szuper, meg minden, de nagyon hangos.Ehhez pluszban a memóriákon egy darabból öntött sima 3-4mm vastag rézlap volt.
Mivel nem akartam feszegetni, fenn hagytam. Kézzel tapogatva load alatt nagyon meleg.Szóval: érdemes leszedni hővel, hogy feltehessem az Acecleróhoz kapott kis alu szirszarokat helyette?
Még valami: kicsit hajlítanom kellett, mert beért egy kondit a kártyán. Mennyire tűrik a hőcsövek, ha nagyon kicsit hajlítgatja az ember?
Köszi a tanácsot!
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- OLCSÓ MONITOROK
- Újszerű Apple Macbook Air 13 - M2 - 30 Ciklus - 100% Akkumulátor - 8GB/256GB SSD - MAGYAR - Éjfekete
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 OC 8GB NZXT H400 fekete Enermax 750W
- Hp Prodesk 600 G3/ G5/ G6 SFF-MT / i5 8-9-10 gen, Hp EliteDesk 800 G4 / Win11- Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest