Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    No, újabb kérdés ötlött fel bennem, talán a témában jártasabbak találtak már megoldást rá.
    Adva van ugye a MBP 3.5-ös jack csatlakozója, ami be és kimenetként is funkcionál.
    Problémám, ha elfoglalom a bemenetet, nem tudom külső hangfalra tenni a hangot.
    Konkrétan gitárt szeretnék kiküldeni, a Guitar Rig nevű programmal ami számomra tökéletes.
    Igen tudom, hülyén hangzik, van kombóm is, de ezzel a progival eszetlen jó hangzást lehet elérni egyszerűen, plusz könnyű a felvétel is.
    A notebook hangszóróin szól is serényen, csak hát ugye mégse azon hallgatná az ember 0 basszussal. Próbáltam iPhone segítségével wifin át kivinni a hangot, ami működött is, azonban baromi nagy a késés, 1-2 másodperc, teljesen élvezhetetlen.
    Jobb lenne valami hardveres megoldás. Én személy szerint usb-re gondoltam, hátha van valami olcsó út, ezért nem szeretnék külső hangkártyát venni. Használt már valaki egy ilyen kimenetet kibővítő kis szerkentyűt, vagy bármi hasonlót ami egy plusz kimenetet varázsolna?

Új hozzászólás Aktív témák