- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Mobil flották
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Ideiglenesen leállította az Xperia 1 VII értékesítését Japánban a Sony
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
Aktív témák
-
Grafman
aktív tag
Van egy korábbi hozzászólásom is a Topic-ban, ott részleteztem a dolgot. A MIP váltás szembetűnősége lehet hogy erősebb mint Aniso-val, de lehet hogy csak azért mert egyidejüleg csak a ''közelebb'' lévő textúrákon van itt erős szűrés, maga a szűrési metódus (ahol van) szerintem hatásosabb. De ha ''közepes'' (ez relatív de érzsd jól) távolságból nézel szemből mondjuk egy hosszabb-szélesebb felületet, mondjuk egy téglafalat amin valami falfirka van, akkor élesebbnek látod a kontúrvonalait, kevésbé elmosott, jobban kivehető.
Ha közelről bámulok egy textúrát, jól látom, hogy az Aniso szűri (vagy inkább tompítja) ezerrel, ezért ott jobb a helyzet.
De ha jól emlékszem, ez egy ráadásul Nvidia egyféle duma volt annó: ''az Anisotropic filtering Trilinear közeli minőséget ad, kevesebb teljesítmény veszteséggel.''
FX5200 volt a teszalany 52.16 WHQL Forceware-el.
A PS2.0 és az 8xAniso kapcsán pedig borzalmas már-már horrorisztikus tapasztalataim vannak olyan játékokban mint pl a Halo. -
karib
addikt
Hűha. Ezt nem én fogom eldönteni, de továbbítom az illetékesekhez :) A kívánságok egy része meglehetősen mélyen technikai, meglátjuk, mennyire emészthető a ''köz'' számára... Főleg, hogy azért mi sem vagyunk a 3D legmagasabb gurui, így komoly utánjárást igényel. Viszont lehetnek olyan források, amihez más nem férhet hozzá, tehát meglátjuk, mire jutunk. Nem ígérek semmit, de igyekszünk :)
Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Medence topik
- Hobby rádiós topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- SSD kibeszélő
- Microsoft Excel topic
- Házimozi belépő szinten
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- PNY EPIC-X RGB RTX 5060Ti 16GB / Gigabyte EAGLE OC RTX 5070 12GB videokárty 3 év garancia 27% áfa
- MSI GeForce VENTUS 3X RTX 3070 Ti 8GB OC GDDR6X 256bit videokártya
- Gigabyte RX 6800 16Gb Aorus (LCD kijelzős)
- GAINWARD RTX 4070 Ghost OC 12GB - ÚJ! 3 év garancia
- MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC 6GB
- Bomba ár! Dell Latitude E6230 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Akciós dokkolók, Lenovo Legion Pro 7 RTX 4080/4090 laptopok, licencek, antivírusok
- Samsung Galaxy Z Fold5 , 12/256 GB , Kártyafüggetlen
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest