- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Yettel topik
- Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy Z Fold4 - egyre megy, honnan nézed
Hirdetés
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
vlevi
nagyúr
válasz
bojtix #119117 üzenetére
Az nem zavarna, hogy zárt a bootloader, hogy nincs root, mert ha remdesen műxik egy készülék, akkor el lehet lenni anélkül is. Rootot eddig is csak arra használtam, hogy a szemetet (kukábavaló gyár, főleg kinai appok) töröljem.
De a b20 hiánya miatt hiába van jó áron jó hardverrel, szóba sem jöhet -
Zeki
nagyúr
válasz
bojtix #112628 üzenetére
Magyarországon államtitok a frekvencia. Mert legalábbis úgy kezelik.
Egy biztos, vidéken a Telenor meg a Telekom összefogott, és megosztotta egymás 800MHz-es antennáit, így jobb lett a lefedettség. Sőt, ahol mindkettőnek van ilyen antennája, ott a sebesség is nőtt.
Mifelénk (Kecskemét-Kadafalu és környéke) Band 20, azaz 800MHz 4G van, ellenben pl Kadafaluban mondhatni nincs 3G.
Ahol melózok Kecskeméten, ott Band 7 van, az 2600Mhz.Szóval minden településfüggő.
-
válasz
bojtix #112628 üzenetére
Pápán nyáron megkérdeztem a T-seket, akkor azt mondták, hogy 800-on, és kettőezer-valahányszázon megy Pápán, talán 2300-on. Mondtam nekik, hogy esetleg 2100? Azt mondták, igen, ez az, Mondom:vagy esetleg 2600? Mire a válasz: ja tényleg, ez az!
Szóval Pápán az elmondásuk szerint 800 és vagy 2100 vagy 2600 van. A 2X00 tartomány volt először, aztán ahogy a környező falvakat lefedték a 800-assal, úgy lett mindkettő jelen. -
bojtix
tag
válasz
bojtix #111788 üzenetére
Év eleji vételre nagyon vaciálok a Mi4C-n vagy Meizu M2-n,de 4G miatt rezeg a léc, mert ha már Mi2s-ről váltok akkor legalább legyen értelme...
Vakinek 4G vidéki tapaszatlata T-s frekvenciák terén?
Mert akkor ezt most nem értem....
Itt a T-s 800-s 4G-ről regélnek [link]
Itt [link] meg ezt Hungary 900 1800 3G 2100 Magyar T-Mobile; 3G 2100 Telenor; 3G 900/2100 Vodafone; 4G LTE Telenor 1800Mhz; 4G LTE Magyar T-Mobile 1800Mhz;
Na ezen igazodj el, ha telefont akarsz venni!!!
Persze a T oldalán freki táblázatot nem találtam. -
#79335424
törölt tag
válasz
bojtix #103113 üzenetére
Nem erről van szó. Ha van egy külön adat és egy külön töltő ér, akkor ezt a teló töltésvezérlője USB módként érzékeli és nem engedi 500mA fölé a töltőáramot, mert a szabvány szerint, USB 2 esetén ennyi a maximálisan átvihető áramerősség. Mivel a port bekötése azonos, ezért USB 3 -as porthoz, vagy aktív HUB -hoz csatlakoztatva is ugyanez történik, pedig annál a szabvány már 900mA -t enged (a HUB -nál meg ami csövön, vagyis a tápján kifér). Ha viszont a kábel táp és adat ere össze van kötve, akkor a töltésvezérlő érzékeli, hogy az adat helyett is delej jön. Számára ez azt jelenti, hogy töltőhöz van csatlakoztatva és engedi az AC töltésmódhoz tartózó, magasabb töltőáramot. Az a kis kapcsoló a kábelen az adat és a táp eret köti össze, vagy választja szét.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy A21s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3068
- iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3045, 96% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2022 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2985
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest