Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz asdf_ #138067 üzenetére

    Rosszul gondolod.
    A sugárzás mértéke a távolság négyzetével arányosan csökken, ráadásul hasznos lenne tudni, hogy mennyi telefonálás közben és mennyi ezen kívül, de erről nincs pontos információ. Továbbá mivel sem a nadrág zsebébe nem szoktam tenni (nem fér el :D ), sem ragasztom magamra, így szerintem ez a kis sugárzás már számomra elhanyagolható, főleg, ha az időfaktort is nézem. Általában a kabát belső zsebében hordom (a mellkasban nincs olyan sugárzás érzékeny szövet, mint az ivarmirigyek), amíg leérek a kocsihoz, de az idő döntő többségében autóban/munkahelyeken/otthon távolabb van: asztalon, vagy tartóban.

    Érdekesebb lenne, ha azt figyelnék mennyi most a természetes sugárterhelés mellett a mesterséges, mint pl a telefon és egyéb eszközök GSM frekvencia által keltett sugárzása, a mobilinterneté, a GPS-é, a WiFi-é, meg mit tudom én mi minden van még. Bár szerintem átlagos felhasználó esetében még így együtt sem sok, csak, ha valaki egész nap a fejéhez ragasztja a telefont, vagy egy működő antennán ül, de a többség számára nem számottevő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák