- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- Google Pixel topik
- Javítható, de gyengus lesz a HMD Pulse 2 Pro
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Érdekes eszközzel készül a HMD holnapra
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gippazoid
őstag
válasz
alázógyík #134325 üzenetére
Nem csak hardvert veszel. Jó esetben.
Nekem megért 48e Ft-ot a J5 2015 és most 62900,- Ft-ot a 2017 (ha vártam volna vele jövő májusig, mint a 2015-ös J5-tel, amit 2016-ban vettem meg, akkor ez is lemenne 50e körülre).
Miért érte meg?1. MŰKÖDIK - nincs flash-elgetés, 18 főzött ROM kipróbálása, hátha jó lesz az egyik, fórum bújás. Soha egyetlen restart nem volt, se fagyás, se semmi. Nem indítom újra, csak ha jön rá frissítés, de akkor viszont factory reset-et is kap. Még a 2015-ösre is jött ki idén frissítés.
2. dual SIM + microSD - eddig nem sok teló tudta de nekem ez kell
3. Bármi baja van, mire egy Xiaomi elindul a garis szervize felé az átvevőhelyről Bp.-re vagy külföldre, addigra ez a helyi Samsung szervizben alkatrész rendeléssel együtt is elkészül. És nincs huza-vona, hogy visszajön pl. Csehországóbl 1 hónap után, hogy a hibát nem tapasztalták. Mert személyesen beviszem és sokkal meggyőzőbb tudok lenni mint ha leírom harmadjára is, hogy de ez akkor is rossz...
4. Hihetetlenül jó akkuidő - ez megint csak számít nekemElőtte 60e körül vettem egy Huawei P8 lite-ot, 2 nap után vissza is vittem. Amellett, hogy refurbished teló volt - minden jel erre mutatott, pedig Media-s vásárlás - pocsék beszédhangja is volt és már akkor érzékelt érintést amikor még hozzá sem ért az ujjam. Előtte egy ócska Galaxy S2 volt, 2015-ben már nem számított olyan magas lécnek, de mégsem ugrotta meg a P8 lite.
Ekkor újraértékeltem a szempont rendszeremet és így lett a J5 2015 pár hónappal később.
Annyira stabil az a teló hogy végül meg is untam.Igényem nem nagy, legyen reszponzív a mindennapokban (böngészés, Viber, WhatsApp, SMS, Waze). Semmilyen extra procisebességet igénylő dolgot nem csinálok. Persze, számít a hardver teljesítmény, mert műszaki beállítottságú vagyok, de valójában sosem használom ki. Így lemondok erről.
Sokkal fontosabb lenne a kamera, de úgy látom, abban csak a 150e és felette lévő telók virítanak igazán. Egyelőre nem tudtam meggyőzni magam, hogy annyi pénzt érdemes kiadni egy telefonra.
Körülöttem a kínai telókkal mindenki szívott. Pl.: német raktárból vette, de Kínába kellett visszaküldeni mert nem volt rajta általában hálózat. 5 hónap és 5e Ft mire visszakapta a pénzét.
Másik: Xiaomi, nem lehet navigálni mert ha nincs szabadtéren, hanem az autóban van, állandóan elveszíti a GPS jelet.
Nekem ezek nem hiányoznak. Van más dolgom is, mint a teló nyűgjeinek megoldásával tölteni a szabadidőmet.Kinek mi éri meg.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Futás, futópályák
- Elszipkázza az olvasókat a nagyobb weboldalaktól az AI
- Annyira nem rajong az Intel és az NVIDIA közös PC-s projektjéért az Acer
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Z Flip 5 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB ZALMAN M4 Cooler Master 650W
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3362
- Önerő nélkül is elvihető! Részletfizetés. 27 % Áfás számlával Dell Alienware QD-OLED gamer monitor
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest