- Egy óra, két rendszer
- Már be is futott a Galaxy A17 5G
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Fotók, videók mobillal
- MIUI / HyperOS topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Egy rövid ideig még féláron tudsz hirdetni, előfizetni!
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
Skillet
addikt
válasz
Aidan85 #51213 üzenetére
az ebook olvasót véleményem szerint felesleges ide keverni. a telefonom folyamatosan töltőn volt, mert állandóan azt nyomkodtam. útközben, meg nem otthon, az egy dolog... de otthon kényelmesebb egy tablet. és sokat spórolsz a telefonod üzemidején, meg az aksija élettartamán.
-
z0d1AK
nagyúr
válasz
Aidan85 #46738 üzenetére
Azért a szoftveres támogatáshoz tegyük hozzá azt is, hogy a 2012 közepén megjelent Nexus 7-en a legfrissebb Android fut, míg a Samsung és az ASUS 2013 közepén megjelent modelljein csak 4.1, vagy 4.2 és egyelőre egyik gyártó sem jelezte, hogy érkezik a készülékeikre a KitKat, így egyelőre mindenképpen a Nexus tekinthető szoftveresen érettebbnek.
Azért a Nexus 7 2012-t nem hasonlítanám a MeMO Pad HD 7-hez. Bár egy árban vannak, az utóbbi kijelzője szerintem nincs annyira jó minőségű, mint a Nexus 7-é, illetve azért talán még a Tegra 3 javára van egy kis előny a négymagos MediaTekkel szemben.
-
z0d1AK
nagyúr
válasz
Aidan85 #46736 üzenetére
A Google 18 hónap, azaz 1,5 év szoftveres supportot vállal, azaz ezen időtartamon belül kapja meg a készülék a legfrissebb Android verziót. A Nexus 7 még 2012 nyarán jelent meg, ami azt jelenti, hogy ez a 18 hónap mostanában jár le, így valószínűleg a 4.4.2 KitKat az utolsó hivatalos szoftver verzió rá.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Medence topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Óvodások homokozója
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Posta, csomagküldés
- Suzuki topik
- Tudományos Pandémia Klub
- Witcher topik
- Milyen program, ami...?
- További aktív témák...
- DELL Precision 7730 i5-8400H Quadro P3200 32GB 1000GB FHD 17 1 év garancia
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Olcsó Notebook! Lenovo Ideapad 3! Ryzen 3 3250U / 8GB DDR4 / 128GB SSD
- Bezámítás! HP Victus 16-D0655NG Gamer notebook - i5 10400H 16GB DDR4 512GB+1TB SSD RTX 3060 6GB W11
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest