Hirdetés
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- HMD Watch X1, Watch P1 és DUB széria: új viselhető kütyük a HMD-től
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Apple Watch
- Google Pixel topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
#45185024
#37228
üzenetére
mivel Intelen kívül AMD és NV bérgyártat ez a waffer hatékonyság pénz kérdése. NV nek megéri akár drágább waffer áron is gyártatni nagyobb GPu-t jelenleg.
NV nek és Samsungnak pedig ARM lenne a nyerő, nem véletlenül. NV nek ARM betörése megváltás lenne a PC és PC gaming vonalra, mert a kártyáik akkor gyorsulnának a legtöbbet , működhetne a memóriamenedzsmentjük , X86 licenc kötöttségek nélkül, ráadásul IGP vonalon is ott lennének ahol kell.
Samsung gyártja a kisebb pascalokat Nv nek lehet Turing is ott fog készülni.Intelt várd ki az egy alvó és szemét oroszlán- attól, hogy most AMD IGP van némely CPU-ban ugyan úgy veszélyt jelent AMD re is. és gondolj bele, hogy ha egy ekkora gyártóra ilyen hatással lesz a VGA piacon( mint ahogy írtad NV 40%) akkor a kisebbekre milyen hatást gyakorol? gondolod NV től vesz el piacrészt? Nv től fog nehezebben elvenni, mert jelenleg gyorsabb és kevesebbet fogyasztó megoldásai neki vannak főleg a felsőházban ugye. AMD-t könnyebben be fogja húzni ilyen téren, már csak azért is mert Raja éppen ott dekkol Intelnél és mindent tud arról ,mit hogyan merre a vörösöknél.
Intel ugyan úgy veszélyes ilyen téren AMD re is, sőt IGP piac miatt még többet veszíthet AMD Intel miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- TCL LCD és LED TV-k
- Óra topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A sufni mélyén született a Galax Titan RTX Hall of Fame VGA
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- BestBuy topik
- Asus ProArt x570 Creator alaplap javítása?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Elektromos autók - motorok
- Robot fűnyírók
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- MEDION ERAZER Cooling Kit V2 Vízhűtés - MD 62737 Beast 16 X1 gamer laptophoz
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 128GB White-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4294
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


