Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Petykemano #28821 üzenetére

    Én abszolút megértem az álláspontod.
    Próbáljuk meg ezt picit globálisan szemlélni...
    Nem véletlenül hoztam fel a kommentemben a Schrödinger macskáját.
    Abban a kvantum fizikai alaptézisben megengedik hogy a macska egyszerre éljen és haljon meg a dobozban.
    Nagyon jól szemlélteti a Vega változásait, és annak kettősségét.
    Minden ami új kétféle megítéléssel fog találkozni.
    Az NV fanok természetesen azzal fogják kezdeni na jójó de hogy fut ez Direct X11 alatt a Tomb Raider orosz pályáján és a GTAban , na meg olyan játékokban ami a látótávolság drasztikus növelésével visz a Full HD játékokba is extrém gépigényt...
    Tehát fontos hogy működjenek az újdonságok automatikusan is...
    Másrészt csinált az MS magának egy Eszkalibúrt (szigorúan tünde acélból ;) ) az Xboxba nem tudja belevinni a VEGÁ-t (egyelőre, szerintem lesz idő hogy lesz konzolokban).
    Viszont a Polarisszal belecsempészte a GCN5-öt.
    És voala itt a VEGA xbox mennyország,
    Iratok játékokat 40 Millió xboxra (csak mondtam egy számot) meg még szépen fut vegán.
    (Xbox &Vega exclusive) többiek meg a "futottak még" kategóriával majd konvertálják.

    Van a Vevőknek egy olyan része akik buknak az ilyen technikai újdonságokra, (én is ilyen vagyok) akiknek ezt kilóra el tudják adni.
    A siker mögött sok van abból is hogy ezekből az újdonságokból mit tudnak általánosan beépíteni pl a nagy játék motrokba... (és saját címekbe)
    Van ebben egy nagy adag irány mutatás és abban igazad van hogy önmagában PC-re ehhez kártyarészesedés kellene ahhoz meg sok sok pénz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák