- iPhone topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Íme az új Android Auto!
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
-
Mobilarena
Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nuada herceg
őstag
válasz
finest #45257 üzenetére
Én bocs, nem fogalmaztam tisztán és érthetően.
Nem akarok már itt offolni a topikban, mert aztán kapunk.
Másik drivert még nem is próbáltam, de szerintem ez lesz a következő lépés.
G Skill memóriák vannak, Ripjaws, XMP profillal használva, 3200 mhz-n futnak cl16 időzítéssel. Azt gondolnám, hogy a profil azért úgy van belőve, hogy hibamentesen működjenek a modulok. Meg tényleg, ha néha random fagyna, akkor még gyanakodnék is a ramokra, de így, hogy csak egyszer, indulás után, és következőleg meg már nem, így másra tippelnék. Bár nem tudom mire.
Alaplapi meghajtók nincsenek fent, csak a windows, meg a launcherek, meg ami a játékhoz kell.Persze a VGA driver az igen.
Köszönöm szépen a segítségedet. Tényleg nem akarok itt offolni, nincs valami másik topik, ahol gép problémákkal küzdő emberek társalognak?
Azért írtam ide, mert a vga-ra gyanakodom, akár driver akár hardver szinten, de lehet hogy kicsit komplexebb a dolog.
Köszönöm még egyszer! -
Nuada herceg
őstag
válasz
finest #45254 üzenetére
Nem. Mármint új rendszert kapott az a gép. Januárban volt még ez. Akkor fel lett téve az Adrenalin és azóta így van használva. Szóval egy driver, a friss windowsra. Frissítve nem is volt az újabbra, ha azóta jött ki.
koszos91: Játékba lépés után 1-2 perc és le is fagy. Utána csak resettel lehet újra indítani. Nem nagyon ír ki semmit a windows, meg az amd driver. Utána, ez a reset után mehet akármennyit a gép, kemény játékkal terhelve. Általában warzone az.
És nem fagy ,hibamentesen megy akár fél napot is. Csak a fagyás után pl. a warzone fájljai meg szoktak hülyülni. Többször újból le kellett már tölteni az egészet, mert vagy nem látta a játékot, vagy hibásnak látta a fileokat, vagy ilyesmi. És azért elég idegesítő 60 gigát töltögetni. Főleg ha épp csak pár körre lenne idő.
Új hozzászólás Aktív témák
● Hozzászólás előtt olvasd el!
- Építő/felújító topik
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- No Man's Sky - Már elérhető a Worlds Part 2 frissítés
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Hamarosan rézhiánytól szenvedhet az egész chipgyártás
- Gumi és felni topik
- Anime filmek és sorozatok
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- iPhone topik
- Windows 11
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP ProBook 440 G7 - i5-10GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Gar
- Ritkaság! Csere-Beszámítás! Intel I9 13900KS Processzor!
- Xiaomi Redmi Note 12s 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Lenovo magyar laptop billentyűzetre van szükséged? Akármelyik verzióban segítünk!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest