- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Honor 400 Pro - Gép a képben
- Honor 400 Pro - Gép a képben
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- A Lite-nál is lájtosabb Honor 400 érkezett
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
n0_gAboR
őstag
az a poen, hogy nV tuzfal nem is volt bekapcsolva egyaltalan
csak kint volt talcan kis ikonja piros kereszttel athuzva h nem megy.
az oldotta meg a problemat, hogy az egesz halozati csomagot letoroltem a geprol, szoval nem feltetlenul az nV tuzfal a hibas... vmi mas sztem a szoftvercsomagban -
^Bundi^
őstag
Én is sok esetben olvastam ugyan ezt a problémát..én nem vettem eddig észre egyszer sem mivel alapban kilövöm az nv tűzfalat
remélem ez segít, mert eddig nem tudtuk mi a gond -
n0_gAboR
őstag
válasz
Metamorfózis #7 üzenetére
jol jott vna
de most be is kapcsoltam -
Metamorfózis
tag
Legközelebb kapcsold ki a windoz autómatikus újraindítás funkcióját.
Vezérlőpult->Rendszer->Speciális->Indítás és helyreállítás->Beállítások->pipa ki a megfelelő helyről.
Akkor elöbb fogsz hibaüzenetet kapni.
Én pont így jártam csak router nélkül amikor az új chipdrájvert tettem föl.
hálózati csomag leszed azóta semmi gond.
Remélem tudtam segíteni. -
n0_gAboR
őstag
-
n0_gAboR
őstag
1napos az alaplap, nemhiszem hogy hibas lenne.
(tekintve hogyha nem routert kotok ra, hanem a DSL modemet, vagy masik gepet, akkor nem indul ujra, mukodik rendesen. most hogy kikapcsoltam az nV tuzfalat, minden megy rendesen)
bios a legujabb elotti van a lapban, majd felrakom frissebbet, meg a firmware-t is frissitem routeren...bar nV firewallra semmi szuksegem sincs, azert eleg para hogy ujrainditja a gepet. ilyen nem lattam azota hogy win95-om volt a gepen -
Rez_Grof
őstag
Elég sok helyen olvastam már, hogy rengeteg gond van a Nforce 4 tűzfalával.
-
n0_gAboR
őstag
A rendszer installalasa utan ahogy felkerult a gepre az nForce 4 driver, a gep szinte minden inditas utan ujraindult, ha eppen nem akkor is kis ido mulva jott a restart.
Indulaskor a redszer hibajelentesebol arra lehetett kovetkeztetni, hogy a videokartya illesztoprogramjaval van a hiba.
Sok kiserletezes utan rajottem h a halozattal lesz problema, kihuztam az integralt Ethernetbol a routert, visszadugtam, azonnal jott a restart. a hiba mindig jelentkezett amikor ki-be huztam a kabelt, ugyh biztos voltam hogy ez a gebasz.
A megoldas a kovetkezo volt: le kellett szedni az nForce driverrel opcionalisan feltelepulo halozati csomagot (nV tuzfal, stb stb). most rendesen mukodik a gep, nem indul ujra hogyha radugom a routert.
Ti tapasztaltatok hasonlo jelenseget mas routerekkel? Ez most a routerem hibaja lehet, vagy a halozati csomage a forceware driverben?
Új hozzászólás Aktív témák
- Háztartási gépek
- Autós topik
- Mazda topik
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- Haditechnika, harcászat
- Gitáros topic
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Robotporszívók
- Eredeti játékok OFF topik
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3100, 100% Akkumulátor
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U758 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
- Honor 70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP EliteBook 830 G8 i5-1135G7 16GB 256GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest