Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zabizutty

    újonc

    válasz Travelos #1349 üzenetére

    A Nitro 550-et csak akkor ajánlom, ha alacsony növésű vagy. Nézd meg a gyártó honlapján (a terméken belül a galériában) a méreteket. Én úgy láttam, hogy ugyanezen gyártó SX77 nevűje az a magasabbaknak (pontosabban átlagos 170-190 közöttieknek) a mérete (ülőlap magasság minimum/,maximum értékéből)
    Ezért is ilyet rendeltem kékben. Nagyon baba. Kemény, pontosabban nem lágy az ülés, szuperül állítható a karfa is (bár talán kicsit könnyen fordul oldalirányba, de csak kb 30 fok max és annyira nem tragédia, mert pattanva fordul azaz nem fokozatmentesen) Nem nyikorog, háttámla a vízszintesig állítható, van billenő funkció, könnyen szerelhető, műanyag szövetes (nem úgy izzadsz, mint a műbőrbe) Tegnap rendeltem, ma meg is jött 60 rugó. Szóval nekem bejött. És a kék szín is nekem szép árnyalat, azaz a képen elég hiteles. Ja és a karfa is állítható fel-le azaz nem csak fordul.

    [ Szerkesztve ]

  • redhunter

    senior tag

    válasz Travelos #1351 üzenetére

    Mivel kb azonos árban van az 550 és az sx77 így te döntöd el hogy melyik a szimpatikusabb.Az 550 magassága max 46 cm az sx77 pedig max 53.Sztem a te méretedhez jó az 550 is,ha nézel videókat a youtubon magasabb figurák is ülnek benne kényelmesen.A nagyobb szemmel látható különbség a hátlap szélességében van,az sx77, 8 cm -el szélesebb ,már már kicsit fotelesebb ,akinek szélesebb válla és háta van annak ez sokkal jobb.De egyébként akármelyiket is választod sztem nem jársz rosszul vele.Az 550 -ből van tiszta fekete verzió is,csak a kispárnán a logók piros himzésüek.A nagyobb gond az hogy ebben az árkategóriában szövet boritásút nem is találsz mást,csak ezeket és az arozzit.

    [ Szerkesztve ]

    PSN - RedFoxHun

  • TomBond

    aktív tag

    válasz Travelos #1349 üzenetére

    Én az 550-et nem ajánlom senkinek! Nekem nagyon magas, és lehet egyedi eset, de nekem nyiszorog-nyöszörög. 5 nap után már nem volt csendes. Felvettem a magyar importőrrel a kapcsolatot, akik nagyon segítőkészek, de csak addig jutottunk, hogy zsírozzam meg a hintamechanikát.

    Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

  • zabizutty

    újonc

    válasz Travelos #1351 üzenetére

    Azt javaslom, menj el egy akármilyen forgószéket árusító boltba és vigyél magaddal méterest. Nézd meg, hogy ha az űlőlap 45 cm magas a földtől az neked milyen, mert az 550-nek az a max. az sx77-nek meg a min.. ugyanúgy az egyéb méreteket is, hogy legyen viszonyítási alapod. Egyébként 70 rugóért a Jysk-ben láttam hasonlót amit kipróbálva lehet összehasonlítási alapot is nézni az egyéb nem gamer székekkel.
    Ja és 150 kg-ot bír a gyártó szerint. Sajnos, ami ennél olcsóbb az jó eséllyel nyikorog, emiatt, meg amiatt rosszabb. Aki teheti inkább spóroljon kicsit tovább. Az enyémnek semmilyen hangja sincs és érezhetően sokkal jobb mint amiket kipróbáltam mindenféle főnöki meg hasonló néven árult akár 30-40-ezres csoda főnöki/irodaszék.
    Nem zárom ki természetesen, hogy vannak akik belehúztak egy nem tökéletes darabba, vagy nekem volt szerencsém, hogy az enyém kivételesen hibátlan, de ez bármely drágának számító termékkel előfordulhat :( és akkor senkit nem vigasztal, hogy a többieké jó, illetve ha sikerül is garanciálisan eredményeket elérni a forgalmazónál akkor sem lesz kellemes élmény, hogy x ideig csak a macera volt + a félelem, hogy meddig bírja. De ez van.

  • redhunter

    senior tag

    válasz Travelos #1375 üzenetére

    Igen rendszerint az van hogy a már kialakult helytelen ülés mód miatt szokatlanok ezek a székek,de egyébként a párnát oda huzod ahová akarod ,vagy le is veheted ,nem kötelező azt használni.Egyébként neked nem magas,mert itt pont azt tárgyaltuk hogy lehet hogy nem jól vannak az adatok leirva.Lemérhetnéd hogy neked mit mutat felső és teljesen leengedett állásban a párna tetejéig.

    PSN - RedFoxHun

Új hozzászólás Aktív témák