Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz sh4d0w #29916 üzenetére

    tettem egy kísérletet 12.1-es freebsd-vel egy thinkpaden.
    a telepítés hagyott maga után pár hibát, például hogy hiába állítottam magyarra mindent, maradt angol. utána megpróbáltam a packages rendszerből telepíteni, tele van hibával, meg alapértelmezetten folyton nyomogatni kell az entert, úgyhogy 3-4 óra alatt nem jutottam semmire.

    utána megpróbáltam bináris repóból telepíteni, az valami félelmetesen lassú volt.

    maradunk az "öreg vagyok én már bohócnak" szindrómánál, miután 4-5 óra alatt nem bírt eljutni odáig, hogy legyen egy grafikus felület, beledugtam a debian telepítő pendrájvomat és 10 perc alatt lett.

    ez a 12.1-es freebsd szerintem kiválóan hozza az 1995-ös debian szintjét se. olyan slackware 1.0, az talán megvan.

    persze, biztos lehetne mindenre megoldást találni, ha elolvasnám azt a fent emlegetett 700 oldalas könyvet, de szerintem a világ nem erre halad. miközben nem tudom, a végeredmény milyen lenne (kirakták már belőle a nagy kernel lockot, van-e már benne rendes multithreaded hálózlati stack, meg multithreaded tűzfal meg ilyenek).

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák