Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donat_sz

    senior tag

    válasz zerodot #292 üzenetére

    köszi a linket! Ettől függetlenül engem a valós tapasztalat érdekelt volna..


    (ez már általános, nem neked szól zerodot!)

    Azt olvasom ki én is a doksiból, hogy ha csak HUF pénzed van nem lesz automatikus átváltás, de ez bevallom elképzelhetetlennek tűnik számomra, hogy bár van a Zennél pénze az ügyfélnek, de nem a megfelelő devizában és így nem váltja át és elutasítja pl. a vásárlást egy fintech.. éppen ezért ha már más próbálta érdekelne! zen-re még én még pénzt nem bíztam, így egyelőre kísérletezni se fogok..
    Az már részemről csak árnyalja a képet, hogy a support egy-egy fintechnél milyen magasra rakta általánosságban a bizalmi szintet és az is, hogy a 2 hónapos ingyenes akció valójában tényleg ingyenes-e vagy csak halasztási kedvezmény..

    u.i.
    azt azért furcsállom, hogy egy fórumnál ahol egy adott témában érdemes megvitatni a saját tapasztalatokat, kérdéseket feltenni, ott ennyire domináns a másik leoltása.

    ha megkereste guglin, ha nem, ha egyértelműnek találta, hanem én úgy vélem jót tenne a topiknak ha a segítő szándék dominánsabb volna és még1x köszi zerodot a linket!

Új hozzászólás Aktív témák