Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz GrooveHero #35 üzenetére

    Előbb utóbb, ahogy haladsz a játékban, fogsz majd találni olyan állomásokat ahol lesznek ezek a cuccok is. Én a játék kezdeti szakaszában úgy csináltam viszonylag rövid idő alatt sok pénzt, hogy kimentem az aszteroida mezőkre és nem mindegyiken, de valamelyikeken kristályok vannak. Ezeket lődd le az aszteroidáról, zsákold be őket az "O" betűvel. Ez nem cargo, hanem a personal inventoryba kerül ott nyomon tudod követni, hogy mennyit ér összesen, azt hiszem van 5 vagy 6 féle kristály, különböző színekbem a legolcsóbb és a leggyakoribb lila (1000 cr) a legritkább és legtöbbet érő a fehér, de egy ilyen aszem valami 1 milliót ér darabja, de minimum többszázezret, a pontos értékre nem emlékszem. És a kettő között még van barna, zöld, sárga, kék, ilyesmi, mindegyik más értékkel. 1-2 óra kristályvadászat után simán összejön 2-3 millió credit. Ezeket a station -ökön lévő kereskedőnél tudod eladni. Van nekem erre ey kedvenc rendszerem, ahol a kristályokra vadászok, most nem jut eszembe a neve de mindjárt megnézem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák