- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Mobil flották
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- CMF Buds Pro 2 - feltekerheted a hangerőt
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
sequator
senior tag
válasz
#92888064 #95159 üzenetére
Én 50ezereből inkább a gép alapjait cserélném ki, (alaplap+proci+ram), mert a Wot CPU igényes játék.
Öcsémnek hasonló konfigja volt egy Radeon HD4850nel, kipróbáltuk jobb VGAval, de nem sokat segített.
Komplett alaplap+proci csere után sokkal jobb lett a az FPS, pedig csak 45ezerből raktuk össze.
Alaplap: 12-13k, ennyiért már kapsz USB3at és SATA3at
CPU: Intel Pentium minél magasabb órajelű, pl G3460 28kért megkapható dobozosban
RAM: 9kért lehet kapni 4GB 1600MHz DDR3at, az kezdetnek elég, később bővíthető 8GBraIPON áraival néztem, látom te Hardveraprón nagyon ott vagy, így talán még olcsóbban is összeszedheted.
sautia
-
PR0JECTNR56
addikt
válasz
#92888064 #95166 üzenetére
E8400-et ajánlok, tesóm gépében szintén egy ilyen található, egy elpusztíthatatlan Gigabyte P35-ös lapban és remekül fut vele a játék, a te esetedben is ez lenne a legelőnyösebb fejlesztés első körben.
VGA szempontjából pedig az nVidia kártyái minimális előnyben vannak az AMD megoldásaival szemben, de a különbség a legtöbb esetben elhanyagolható. -
emre
veterán
válasz
#92888064 #95176 üzenetére
Az e5200-es gyenge lesz, van nekem ami megy 4ghz körül. Ehhez a laphoz én is egy e8400, 8500-ös prociban gondolkodnék ami jó esetben alapfesz alatt megy 3,6-3,8ghz-n.
A teszteléshez töltsél le replay fájlokat. Két fps értéket fog mutatni és ha jól emlékszek a zárójelben levő lesz a lejátszási sebesség. Sokkal gyorsabb tisztább érzés mint kezdőként bénázni és még a gépre is figyelni közben. Ráadásul ha valami ne stimmel simán kikapcsolod és nem kell dezertálnod a csatából ami büntetést vonhat maga után. -
Dryman
őstag
válasz
#92888064 #95159 üzenetére
Asus P5B lap....hát sok jót ne mondjunk róla, a chipset az még rendben is van, de az asus kispórolta ebből a tákolmányból az aktív dc-dc konvertereket és tett helyére "tranzisztoros" megoldást...szépen látszik is ez az alaplapon, szinte barnára égve az eredetileg aranysárga alaplap 3 helyen is.
Q6600-at ne vegyél bele! E8500-at vagy E8600-at keress inkább, de egy E8400 is megteszi, ez magonként 3GHz és 6M L2 cache (processzoron belüli gyorsító memóriatár). Ennél többet processzorszinten nem érdemes költeni. Memória, ez is egy jó kérdés, ha csak egy 32 bites Win7-je van, akkor a 3GB a fizikai határ, ennyit képes kezelni a gép, ha 64 bites akkor mehet bele a 4GB, de e fölé biztos nem mennék....ez is csak olyan 4GB ficsör "vakulj paraszt" módra.
Tápot csakis azért cserélném hogy biztonságosan elbírja a leendő vga-t.
találtam mostanság egy jó ár/érték arányú tápot: Huntkey Jumper család, 550W, csak ajánlani tudom...
80+ jelölésű táp, és valóban az, csendes halk szabályozott fordulatú ventivel.
Ára 14K körül. 8 pines PCI-E csati, 8 pines 12V tápcsati...
VGA fronton passzolom a kérdést, de ha csak WOT-ra kell akkor lazán megelégednék egy GTX650ti 2GB, vagy egy 750ti 1-2GB-ossal ammennyit a pénztárca enged...
Gondolom egy ilyen gép mellett úgysem játszana full grafikán....
Alap dolog Wot-ra kiélezett gépen: sajnos még mindig csak 1 magot használ a játék, ezért minél magasabb órajelű és ha lehet akkor Intel proci, Geforce VGA és 3GB vag több ram...ennyi
Bocsánat a hosszas off-ért a Tisztelt Nagyérdeműtől! -
Emu
őstag
válasz
#92888064 #95159 üzenetére
Még mindig csak az egy szálas teljesítmény a mérvadó! Ha valahogy beleférne a keretbe, egy magas órajeles i3-al járna szerintem a legjobban. Ramból elég 4gb, egy közepes beállítások melletti futáshoz pedig egy HD7770 szintű videokártya. Úgy tudom az Nvidia karikat kicsit jobban csípi a játék.
-
bartucc
addikt
válasz
#92888064 #4827 üzenetére
Oda bőven játszható szintet fog produkálni, volt itt is valaki, aki 3870k-val játszott, elmondása szerint megelégedéssel, emelt beállításokkal.
Enzolord: 4-es arty-m van jelenleg, azért azzal pl. nagyon szenvedős, ha 3-as és 4-es, gyors tankok közé rak be. Igaz, egy lövés - egy tank, de eltalálni nem könnyű őket. A +2 szint, és két arty, az ami egészséges, és kényelmes felállás.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eladó ÚJ, BONTATLAN Samsung Galaxy A05s 4/64GB ezüst / 12 hónap jótállással!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i7-8GEN I 16GB I 256GB I 14" WQHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Beszámítás! HP Z2 G4 Tower Workstation számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Bomba ár! HP ZBook FireFly G8 - i7 I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD Touch I Nvidia 4GB I Cam I W11 I Gar!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest