Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz Gabesz87 #58517 üzenetére

    Meggyőzni nem jó, mert ha mégsem felel meg, nyafogás lesz a vége :)

    igo nincs, de az androidra sincs legálisan, úgyhogy ezt kilőhetjük.

    Alapvető igényekre (kb. amiket felsoroltál) azokra amúgy teljes nyugalommal ajánlható, úgyhogy ha tetszik (miért ne tetszene? :) ) akkor nyugodtan meglépheted.

    Focus MK2/2.5 Haynes könyv eladó.

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Gabesz87 #58517 üzenetére

    Nekem permanens jelleggel 2 telefonom van, abból az egyik mindig android. Most egy ideig mind a kettő az volt, és úgy alakult, hogy az egyik "elkelt" (= nekiadom fateromnak, akinek pont egy Galaxy Advance-ja van, csak nagyon panaszkodik már rá).
    Szóval lett egy próbálkozás, és nézzük a wp-t. Eléggé wp-ellenes voltam eddig, meg kell mondani, hogy nagy hülyeség volt. Teljesen jól használható a rendszer, nagyon elvagyok vele. Azt hiszem ugyanolyan típus vagyok mint te, egyetlen telefonomat se rootoltam se nem jailbreakeltem soha (szifonom is szokott lenni). Ugyancsak pár alkalmazást használok, email, böngészés, FB messenger fontos. Emellett használok még pár dolgot, de eddig 1 kivétellel mind megvolt wp-n is (instagram, mert bár hivatalos, de még béta, attól működik).

    Ami android mellett más, de nagyon tetszik, hogy itt nem widgetek vannak, hanem az alkalmazásokat ha kiteszed a főmenübe, akkor az ikonjuk (csempéjük) aktív lehet, és az jelent meg különböző tartalmakat. Ezt szerettem a Blackberry OS 10-es telefonokon is, bár ott nem az ikonok viselkedtek így, hanem a futó programok voltak letehetők így widgetbe.

    Van ez a Here Drive alkalmazás, még nem próbáltam ki, de van.

    Amiket én használok, azok közül egy progi van, ami nincs meg és hiányzik, az mSecure nevű jelszókezelő progi, amit androidon megvettem, és nagyon szeretem. Itt nincs a store-ban, ha lenne simán megvenném.

    Az első és eddig egyetlen wp-s telefonom 8.1-es, a korábbi verziókról semmit se tudok, csak annyit, hogy fujj csempe :D Ami mára már meghaladottá vált nálam, de a régi reflexek :D

Új hozzászólás Aktív témák