Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz quailstorm #60799 üzenetére

    Kedves Storm,

    Imádom, hogy milyen okos vagy és szellemi fölényed magasságaiból milyen finoman fik..... izé ... dorongolod le a másikat.

    Nos csak azért nem jelentkeztem eddig, mert tegnap mattot adott nekem a gépem az általad említett nem létező hardver összeférhetetlenség miatt. Mivel felidegeltem magam a dolgon, gondoltam megoldom hardvercsere nélkül.

    Pedig a jelek szerint létezik az összeférhetetlenség, mert ez történt.

    - Az egyik irodai gépem egy AMD APU ami tök jól elvolt Win7 alatt, aztán tavaly nyáron átraktam Win10-re.

    - A win10 átállás után folyamatos erőforrás problémáim voltak. A win 10 felzabálta a memóriát és a processzor sem volt nagyon 80% alatt ha csináltam valamit.

    - Megnéztem a kompatibilitási listát, BIOST frissítettem és levettem a polcról egy vadiúj A10-es procit

    - A következő AMD driver frissítés után indításkor kifagyott fekete képernyővel a rendszer és semmilyen módon nem sikerült AMD driverrel életre lehelni.

    - Safe módban minden oké volt, de normálban nem, így AMD drivert leírtottam DDU-val és a frissítést letiltottam, de azért kb 2 hónapig még heti egyszeri átlagban visszarakta a win10 az AMD drivert :)

    - Alap MS driverrel tök jól elment full HD-ban a gép, igaz elvesztettem a 3D támogatást és a többmonitoros támogatást

    - Aztán e hét hétfő után minden indításkor visszavette a felbontást 800*600-ra és feljebb sem tudtam menni 1024*768-nál

    - Tegnap próbáltam meghekkelni a rendszert, de nem sikerült, így vettem egy nagy levegőt és felnyomtam a Creators-t.

    - Persze felrakta az AMD drivert... fekete képernyő.... ezekután még SAFE módban IS ugyanúgy kifagyott

    - Este gyorsan vettem egy régebbi AMD APU-t és ma reggel beraktam a gépbe.

    Mit tesz isten megy a gép és minden rendben, semmi fagyás.

    ááááááááááá BIZTOS NEM HARDVER összeférhetetlenség volt.

    ááááá nem!

    Ilyen nem létezik, hiszen te megmondtad......

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák