Hirdetés
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Feldagadhat a Pixel 7a aksija, fizet vagy cserél a Google
- Macrodroid
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Yettel topik
- iPhone topik
- Yepp: korlátlanság és streaming-modell a Yettel adatforradalma
-
Mobilarena
A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!
Új hozzászólás Aktív témák
-
lsc
nagyúr
Üdv
Van egy gondom, win 8.1 blitzkrieg nevű régi játék, samsung np 350 noti. A játék fut mindkét videokártyán, viszont a képernyő két szélén kb 5-5 centin nincs kép. A játék tudja az 1366-os felbontást, win7-en megy is szépen. Valami megoldás? -
lsc
nagyúr
válasz
Fire/SOUL/CD #58676 üzenetére
OK, a serial megvan.
A klónozás helyett nem lenne egyszerűbb letöltenem a win8-at és egy friss telepítést csinálni az ssd-re? Ha igen hol tudom pontosan megnézni milyen win8-am van? Annyi már biztos hogy 64 bites és oem verzió.Akkor gondolom nincs értelme frissítenem 8.1 sem ezt a verziót?
-
lsc
nagyúr
válasz
szabonagyur #58644 üzenetére
Üdv
Ez az RW progi hogyan nyeri ki a serialt? Letöltöttem, telepítettem, meg is nyitja szerintem az egész bioszt, csak a win serialt nem találom benne. -
lsc
nagyúr
válasz
szabonagyur #58647 üzenetére
OK, köszi.
-
lsc
nagyúr
válasz
szabonagyur #58644 üzenetére
Köszi, nem lesz egyszerű de remélem összejön. Akkor jól látom hogy az a legegyszerűbb ha előbb csinálok egy 8,1 telepítőt majd csere a vinyó ssd-re a megfelelő beállítással majd egy friss telepítés már az ssd-re?
-
lsc
nagyúr
válasz
szabonagyur #58640 üzenetére
Köszi.
Még egy kérdés, a win8-hoz nincs telepítő, azt is ezzel a programmal tudom csinálni, a win8 "serialt" a bioszból hogy tudom "kinyerni"? -
lsc
nagyúr
Üdv
Holnap kapom vissza a notimat garanciából, win 8 van rajta gyárilag vinyón. Eddig win7 ssd párossal használtam, de mivel lassan letelik a gari a win8-at akarom használni rajta. Mivel tudom "átmásolni" a win8-at az ssd-re úgy hogy a végén csak kicserélem a vinyót ssd-re és működjön? Ha csinált valaki ilyet akkor az nem gond hogy az ssd-nek ahci módban kellene futni de a 8 valószínűleg nem így volt telepítve?
A másik megoldás hogy a 8-at le lehet-e valamivel "menteni" és kiírni dvd-re majd onnan telepíteni ssd-re? Vagy ez így hülyeség? -
lsc
nagyúr
Van egy notim win 8-al, holnap kap egy ssd-t, de arra 7-et raknék, ez a 8 nem jön be. A vinyón megmarad a win8, de nem tudom ha később esetleg visszarakom akkor megy normálisan majd? Már szórakozott most is, bioszban átállítottam a bootsorrendet már nem is akart indulni, de azért összejött. Azért is kérdem mert ugye se szériaszám se semmi. Esetleg csináljak helyreállító dvd-t?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
• a Microsoft Windows 8 és Windows 8.1 (Blue) egyaránt a topic témája
• tilos a warez
• Windows Store - alkalmazások
• hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Tilos az OFF!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Windows 11
- Melyik tápegységet vegyem?
- OLED monitor topic
- LEGO klub
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Gamer Számítógép játékra! I5 14600KF / RTX 3080Ti / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Samsung Galaxy A04 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD ROG RX VEGA 56 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 530W
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Bowers/Wilkins PX8 fejhallgatók (dupla Bluetooth eszköz csatlakoztatása!)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest