Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urna

    tag

    válasz szabferi #15787 üzenetére

    Ja ott tényleg nem a kérdés volt ovis, hanem a válasz hogy az ec brakcetek hogy jönnek :DD
    (mert ott a válasz hogy legmagasabb jármű br-e +/- 1, átlagolni csak ab airbe fog és ott is kiírja neked az átlagod a To battle gomb felett)
    Szögelt kv-1 (vagy a plusz páncélosok, 1E, Zis5 ) azért tudnak fejfájást okozni néha, T14, Excelsior szintén. Illetve a sok emberes 0 páncélos/ bármilyen open-top dolgokra már illik rátölteni abból a 3-5 HE-ből egyet amikor elolvasod a nevét hogy overpressure-el öld meg. Vagy pl hogy melyik shermanon van "doboz cs*cs" elöl, mert akkor ott beviszed (M4A4, Firefly-ok).
    Ezekre gondoltam járműsimeret alatt.
    Repcsi csatába "beszállni" akkor tudsz ha aki indítota még él, ha kilövik addigra mire lejár a visszaszámláló vagy hamarabb betelnek a helyek vadászoknak akkor nem. Emellett akkor tudsz indítani egy géppel, ha a megfelelő lighton megvan a modi hozzá (ez plusz egy gép a 3-hoz képest ami a levegőben lehet), vagy van killből és assistból származó pontod erre.(ha jól tudom ezeknek a pontoknak nincs más indikálása mint hogy lent látod hogy mit tudnál bevinni, illetve ha elhasználod őket atackerre vagy bomberre akkor levesz belőlük, de nem mostanában ab tankoztam)
    Emellett pedig nuke is ezeknek a pontoknak a farmolásával hozható:
    During the battles, the player can collect "airstrike points" by scoring kills or assists to play as a random aircraft from three different classes: fighters (costing one point), strike aircraft (two points), or bombers (three points). Each aircraft can be controlled for only one minute. In a battle of BR 6.0 or higher, you can spawn as a nuclear bomb-equipped bomber for 15 airstrike points. The side who were able to drop the nuclear bomb will instantly win the round. Wiki

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák