Hirdetés
- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Új belépő a Honornál
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Íme az új Android Auto!
- Fotók, videók mobillal
- Microsoft Rewards
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
MeghaL0L
#7661
üzenetére
Ennyit találtam neked:
http://www.telerik.com/forums/custom-cell-with-image-stutters-when-scrolling-on-android
Bár kicsit régi a thread, lehet, hogy ez is egy 'known limitation' még iOS-en.Amúgy add/remove helyett ezzel is kipróbáltad:
INotifyPropertyChanged, ezzel is csinálja ezt az "összeomlasztást"?Ezt találtam még neked: [link]
- Avoid changing the cell layout based on the BindingContext. This incurs large layout and initialization costs.Custom Renderer: [link]
-
válasz
MeghaL0L
#7217
üzenetére
Használj specifikus CultureInfo-t. Ahogy nézem közvetlenül nem tudod megadni neki a culture-t, mindenféleképp kódolni kell hozzá:
http://stackoverflow.com/questions/5831455/use-real-cultureinfo-currentculture-in-wpf-binding-not-cultureinfo-from-ietfl -
Alexios
veterán
válasz
MeghaL0L
#7202
üzenetére
Nem tudom, hogy most miként oldottad meg, de most hirtelen ami eszembejut, hogy csinálsz egy eseménykezelőt a "fő" toggleswitchedre ami ki/be kapcsolja az összeset, illetve egy másikat a többinek, ami csak az adott controlt kapcsolgatja, plusz a főt
(#7203) Heavyrain Hol akadtál el? Gombra beolvasáshoz openfiledialog, azzal megkapod a fájl elérési útját, beolvasod a fájlt, írsz bele, amit akarsz. Miután megvan a fájl, textboxból beolvasásnál ugyanúgy hozzá tudsz írni akármit, stb. Megnyitásnál hogy megnézd a ### részt, gondolom vagy az első vagy az utolsó ### kell, fájlt megtudod nyitni szintén openfiledialog-al, aztán mondjuk regex-el megkeresed.
-
Alexios
veterán
válasz
MeghaL0L
#7139
üzenetére
Akkor annak az eseménykezelőjére, amihez szeretnéd
Rég foglalkoztam már ezzel, de emlékeim szerint még a textblocknak is van tapped eseménye, de ettől még szerintem jobban járnál valami olyannal ami eleve arra van kitalálva hogy megnyomják, egy sima button-t is át lehet dizájnolni akár, hogy úgy nézzen ki mint egy szöveg -
Froclee
őstag
-
#40351744
törölt tag
válasz
MeghaL0L
#7091
üzenetére
Szia!
Hasznosak a videó tutorialok, bár ez személy szerint nekem nem bejövős. a " némspész "-nél amikor így kiejtette, be is zártam a videót.
Ezt tudom neked ajánlani. Érdemes szokni az angol nyelvet, bár nem tudom milyen szinten vagy angolból, vagy úgy kollektíve programozás terén. Brackeys viszont érti a dolgát, így ezt a sorozatot ajánlom.

-
válasz
MeghaL0L
#6817
üzenetére
Amúgy szoktuk kérni, hogy ha meg van a megoldásod a feltett kérdésre, lsz írd/linkeld be, az is nagy segítség tud lenni. Ugyan az ide betévedők nagy része nem tudja használni rendesen a keresőt, de kisegítjük, ha valakinek rémlik, hogy hasonló probléma már volt a topicban.

Mondjuk ahogy nézem mostanában már nem pörög annyira a topic, mint évekkel ezelőtt (vagy ez csak egy kisebb hullámvölgy) - szóval simán előfordul az is, hogy egy kérdés napokig megválaszolatlanul marad...
-
válasz
MeghaL0L
#6809
üzenetére
Figyelj - nem írtad le a körülményeket, nem írtad mi a problémád, kapsz-e hibaüzenetet, próbáltad-e mással is, stb...
Ez egy szakmai fórum, itt csak alapfokú gondolatolvasó tanfolyamtot végzetteket találsz - nem tudunk látatlanban random problémákat megoldani.Amúgy konkrétan ennyi kérdésed volt és ennyire válaszoltunk. BTW ne várj on-the-fly válaszokat; itt najd mindenki dolgozik és munka mellett segít. Egy nap után sírni egy probléma meg-nem-oldottságán igen uncool...
-
Karma
félisten
válasz
MeghaL0L
#6653
üzenetére
Ez nem elképzelés eddig, csak egy kocsmai ötlet, és egyébként egy nem túl acélos megoldás felé mutat.
Ha csak annyi a védelem, hogy "úgy eldugom a registryben hogy ne találja meg egy átlagfelhasználó", akkor akár egy fájlt is elrakhatsz az Application Data alatt, ott se fogja keresni. Az elég könnyen lenyomozható (ProcMonnal), hogy milyen kulcsot ellenőriz az alkalmazás indulás során.
Én nem szórakoznék házi megoldással, se nem akarnám feltalálni a kereket. Ha olyan szoftverről van szó, aminél tényleg megéri egy ilyen time trial változat elkészítése, mert majd nagy pénzek jönnek be utána, inkább azt javaslom, hogy fizess be egy kész licensing szolgáltatásra.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sorozatok
- Ha Darwinra hallgat az AI, nehéz lesz megállítani
- foobar2000
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Ez inkább egy privát beszélgetés!

