Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz Simba86 #2972 üzenetére

    A magam részéről anno néztem a vmware player-t, meg a virtualbox-ot, és a box folyton lefagyott, nem nagyon akart működni, egy egyszerű ubuntu-t nem sikerült stabilan életre keltenem alatta. Most próbáltam újra, mondom hátha azóta javítottak dolgokat, de nem. Újra lepattantam róla. És ahogy elnézem az aktivitást, ilyen vagy olyan formában mindenki szembesül vele. A vbox olyasmi, mint a viccbeli "valami van, de nem az igazi".

    Ami téged illet, ha windows alatt vagy, a vmware player-t tudom javasolni másik lehetőségnek. Igaz, céges dolgokra az nem free. Van még linux alatt a qemu, az free. Meg keress rá a proxmox-ra, az egyben változtatja a gépet egy VM környezetté, ha amúgy az OS nem kell neked azon a vason másra.

    Az xpenology-ról így hirtelen még sosem hallottam. Fogalmam sincs, van-e rá guest támogatás.

    Visszanyerni az adataidat tipikusan rendszergazda dolog. Adatmentést visszaállítani. Ugye betartottad a stabil gyakorlat kötelező szabályait, mielőtt nekiestél telepítgetni?

    Türelem az van bőven. De többet segíteni sajnos nem tudok.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

  • ekkold

    őstag

    válasz Simba86 #2972 üzenetére

    Sajnos nem tudom megmondani mi lehet nálad a gond, de azért ez nem egy általános probléma. Nekem Win7 alá van telepítve a virtualbox, és több XPenology verziót is feltettem rá kíváncsiságból (6.1.7, 6.2, és 7.1), ezen kívül XUbuntu, Win7, RouterOS, XP, Puppy linux, és Win2000 is van telepítve. Ezek jól működnek, nincs különösebb problémám egyikkel sem - bár tény hogy nem túl gyakran kell.

Új hozzászólás Aktív témák