Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz Dany007 #5066 üzenetére

    Nekem erről más a véleményem.
    Az evolúció csupán elmélet, amit bármilyen kedvező helyzetet létrehozva sem sikerült eddig laboratóriumi körülmények között bizonyítani.
    A százmillió évek sem bizonyítottak, bár a biblia kutatók megegyeznek abban, hogy a látható világ teremtése, és az élőlények teremtése között sok idő telt el.
    Az ember teremtése csupán kábé hatezer éve történt. Ez sincs bizonyítva. És ezt nem is kell bizonyítani, mert valaki vagy hiszi, vagy nem. Ez a két út van.
    Sajnos az evolúcióban is sok a hiányzó láncszem! Így ezt sem lehet bebizonyítani!

    Én mikor még hitetlen, materialista voltam, nekem már az evolúció akkor kevés volt.
    Már leírtam ezt a paradoxont, de mindez idáig senki nem reflektált rá. Te sem.
    Hogy a föld a világűrben a légüres térben forog, és mégis kitart a pályáján, ez már önmagában egy felfoghatatlan dolog volt nekem. Na de a még nehezebb az volt, hogy a világűr miben van?

    És itt minden evolúcionista megáll, és nem válaszol. Akkor hol van itt a tudomány? Isten a világűr köré leplet vont, ennél tovább senki nem lát, senki nem jut. Lehet, hogy amit látunk, az nem is az? Sokan meg fognak lepődni itt még. Amikor Isten az uralkodását a földre hozza, ki fog derülni, hogy nem lesz többé éjszaka. Ki fog derülni, hogy a tenger víze újra a föld külső rétegét fogja képezni, valahol a sztratoszféra táján, és semmi ártalmas sugárzás nem lesz.

    Az ember eljutott a holdra, aztán a saját naprendszeren túl meg sehova. És mi vagyunk nagyra a tudományunkal, amikor pár éve kiderült van még egy bolygónk? Hol voltak a tudósok szemei addíg. Hol volt a tudomány. Nem tudtunk elég nagy teleszkópot csinálni?

    És itt van még egy kérdés. Ha van a világűrben más értelmes lény, aki el tud jutni a földre, miért nem áll velünk szóba? Miért nem segít megoldani a föld problémáját. Ez az egész föld az energia hiányával küszködik. Hol vannak a tudósok, hogy megoldják ezt a problémát? Igyekeznek, ez tény, csak hát a JDP nagy részét a legtöbb ország az energiára fordítja.
    Hogy legyen világosság, hogy tudjunk fűteni, hogy tudjunk közlekedni. Miközben ezrek halnak éhen naponta. Hol vannak a tudósok, és a tudomány? Kérdem én.
    :)

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák