Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz llll #17340 üzenetére

    A teremtett világ jó... Istennel. Nélküle olyan, amint láthatjuk. A bűn olyan állapot, ami kvázi Isten nélküliséget takar. Kiszorítom az életemből őt, és ami helyére tódul az max csonka utánzata annak, ami korábban ott volt.
    A teremtett világ jó. Az ember teszi élhetetlenné, az Istent kerülő ember. Amit Isten lát, az sok esetben nem segélykiáltás, hanem dac, hogy csak azért is bebizonyítom, hogy tudok nélküled teljes életet élni.
    A segélykiáltás elér Istenhez, és megjelenik. Így jelent meg az egyik halál szélére vergődött masszív alkoholista ismerősömnél is. Azóta tiszta, és olyan teljes életet él, amilyet csak lehet itt a Földön.
    A "nagy" lányom minap kapott egy számológépet ajándékba, bátran szétszedte, és próbálta összerakni. A csavarok kicsavarása még ment, de az egyik panelt fordítva tette vissza, így a csavart az elektronikai célt szolgáló fóliába csavarta bele.
    Képzelheted, hogy ez mit tett a számológéppel.
    A számológép hibája, rosszul lett megtervezve, rossz céllal, hogy a lányom szétbarmolta?
    Nem arra lett használva és nem úgy, mint amire teremtve lett.
    Én sem a tervezőt hibáztattam. :)

    A pokol pedig egy olyan hely, ahol mindenki megkapja, amiben életében hitt. Aki hitt Jézus Krisztusban, az Isten Fiában, azt kapja meg, aki meg nem, vagy a bálványaiban az az Isten nélküliséget....
    Természetesen jöhet a kérdés, hogy mit kezd Isten azokkal, akik nem ismerhették meg életükben őt. Erre én válaszolok: egyrészt a rövid válaszom a pokolra nem tökéletes, max frappáns. Másrészt Istent igazságosnak és mindenhatónak ismerem, megoldja valahogy...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák