Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    Egy hónappal ezelőtt keresgéltem neten, véletlenül, abszolut konkrétum nélkül, az első torrentoldalon találtam egy srácot, GeForce nikk alatt.
    Néztem adatlapját, van seedszervere, hiperolcsón.
    Fel is vettem msn-re, hogy tudjam már meg, mennyire olcsó az az olcsó. :U
    Megbeszéltem vele egy csomagot, majd másnap el is küldtem a pénzt.
    Jelzett hogy megkapta, 1-2 óra, és megvan az acc.
    Megkérdezte, hogy ftp kell-e, mondtam hogy jó lenne, mondta ok, semmi gond, de az +10perc.
    Aznap este többet nem is láttam, másnap beszélek vele, hogy na, mondja hogy most elmegy, de nemsokára visszaér, és akkor meglesz, már nincs sok hátra.
    Aznap se láttam, másnap megint kitalált valamit, utána nem volt elérhető.
    Két nappal később online volt, beszéltem is vele, hogy miújság.
    Mondja, hogy mindene kivan a haverjával, akinél van a szerver(WTF??? :F :Y ), mert az saját magának használja a diginetre kötve(minek használná sajátjaként, ha ugyanarra a netre van rákötve, pláne, hogy azt mondta elöször, hogy gigabit, meg szerverterem, meg anyámtyúkja...).
    Mondom ok, ez engem rohadtul nem érdekel, fizettem, de nem látok ellenszolgáltatást. :F
    Mondta, hogy elhozza szervert a haverjától, és max 3 napon belül beteszi egy normális terembe.
    De neki közben van még egy szervere is, amit ő használ, mert napi több száz gigákat töltöget fel...És ezt én is látom. De arra se acc-ot nem ad, se nem adja meg a sajátját.
    Azóta szinte folyamatosan online, akárhányszor írok neki, nem válaszol, mikor látja, hogy ki vagyok jelentkezve, akkor ír, hogy bocsi, de csak most láttam hogy írtál...3 hete nem sikerült beszéljek vele, szerver azóta sincs, ő meg azóta is tölt fel. Pénzem nála van, de cserébe semmit nem kapok.
    Nem is kérem vissza a pénzt, úgy döntöttem, hanem tudom, hogy rendőrség nem foglalkozik a dologgal, de én nekem egyedül a merevlemezemen volt warez tartalom, ott se sok, az egész lakásba egy dvd, cd, pendrive, semmi nincs, amin lenne warez, őt meg picit megszivatom.
    Rendőrségen feljelentést teszek, hiába nem foglalkozik az összeggel(jócskán 20.000 alatt van), de viszont ha megemlítem, hogy seed szervert üzemeltet, és több terabytenyi warez anyaga van, vagyis másolt, illegális, akár több millió értékben, akkor mindjárt más a kép.
    De addigis nehogy véletlen összefussatok vele, itt a két címe:
    releaser_iceline@msn.com
    script_generator@msn.com
    Jah és nem mellesleg csak miatta csináltam msn címet magamnak, beszedtem hülye hotmailen keresztül egy vírust is, amit mindeddig messzire kerültem, de ő máshol nem tudott, és akart beszélni... :W

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

  • E-Maxx

    tag

    válasz Kekmen #346 üzenetére

    8500Ft-om bánja, nem is az összeg.
    Nyugodtan meg mondhatom nekik, hogy ftp tárhely kellett.Elvégre azt is kértem hozzá, nem is hazudok vele... :)
    Ezaz, mondta, hogy már sokan béreltek tőle, de még google sem talál róla semmit. :F

    Az a nagyobb bajom, hogy úgy sem foglalkoznak vele...Ezért is tétovázok, hogy mit tegyek... :(

    Muni: Sebességbe látom, hogy 1gbit-et írnak, gyakorlatilag mennyi a sebességed, ha szedik rendesen? :)

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

  • E-Maxx

    tag

    válasz Kekmen #350 üzenetére

    Igen, ez a bajom nekem is, mert ha max ilyen 3000, akkor nem foglalkozok vele egyáltalán, de 3 hónapot kifizetni, és utána semmit nem kapni... :U Mert egyébként havi 3000-es csomag, 50gb, 5slot, stb...De így hogy 3-at fizettem, így olcsóbb lett, 500-al...Na bumm, de akkor is... :(

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák