Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glutamin

    őstag

    válasz fradi81 #12642 üzenetére

    Köszi az infót! Nekem kicsit szokatlan ez így. Telepítés előtt még nézegettem a Linux MINT-et is, de úgy voltam vele, hogy ha ez az elterjedtebb, akkor célszerű lenne ezt felrakni. Egyelőre nagyon vegyesek az érzéseim, de nem akarok 1-2 nap alatt rossz véleményt kialakítani magamban róla.

    Ami nagyon hiányzik vagy szokatlan így elsőre.
    - alsó tálca (bár erre valamilyen kerülő megoldás lesz azért)
    - homályosabb kép (Win XP-n nem volt kötelező a clear type használata, Win7 alatt meg élesseb volt kicsit)
    - grafikus felület hardveres gyorsításának hiánya (ezt lehet, hogy nem jól látom, de win alatt sokkal finomabbak a scrollok stb)
    - ha rá van dugva a tv az SVIDEO kimenetre, akkor mindenáron elsődleges monitorként akarja indítani
    - hiányzik egy jó Total Commander klón (még keresnem kell magamnak valamit)
    - iTunes nincs natívban (WINE-ben elvileg fut, egyelőre ezzel még nem akarok foglalkozni)
    - MSOffice :) - sajnos itt a kompatibilitás még mindig nem az igazi, noha sokat fejlődött már az Openoffice (/Libre office)

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Új hozzászólás Aktív témák