Hirdetés

Aktív témák

  • Batman

    őstag

    válasz Sianis #637 üzenetére

    Hali!

    Tényleg lekesen és kiváncsian áltam neki, meg akartam ismerni mostanában az egyik legnépszerübb disztrot.
    De sajnos nagy csalódás volt a számomra, ennek sok oka lehet, én legfőképp a gépemre gyanakszom, majd ha lesz egy másik konfigom azon újra kipróbálom.A másik oka lehet nagyon rá vagyok már álva egy másik fajta szemléletre, gondolkodásra.
    Rengeteg hibába futottam bele , első telepítéskor, egyszerűen nem rakott fel mindent , kihagyott csomagokat, és állandóan lefagyott.
    Második telepítés , elvileg az elöbbi csomagok felmentek most amik eddig nem, de a fagyások folyamatosak.Általában belogolni se tudok mert lefagy.
    Ha sikerült bejutnom és próbáltam valamit beállítani, nem tudta elmenteni a beállításokat több alkalmazásnál is hibával elszált.
    És még jópár más is felmerült, nem tudom ezek minek köszönhetők, lehet egy másik verzió menne rendesen , valszeg azt még kipróbálom addig nem adom fel.

    Nem az ubuntut hibáztatom, de nem tudom most ezt hova tegyem.

    üdv

    A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Aktív témák