Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz AuraSync #24 üzenetére

    Ne offense, de én se igazán hallottam még jó hangú tronsmart terméket.
    Volt T6, T6 Plus és T6 max átmenetileg túlajdonomba, de gyárilag nagyon távol áltak az ideáltol.

    Ha a PH teszt is azt írja 60%-nál már torzít akkor nem lehet igazi a hangszóró hangolása.
    egy átlag bluetooth hangszóró gyártó azért ügyel arra az esetek 90%-ba torzítás mentesen menjen a zene. Ezért az árért már elvárható lenne, nyilván ahogy írtad ez egy party hangszóró de nem egy budget liga ezért már elvárható egy adott szint, amit más gyártók érdekes módon sikerül össze hozni.

    Más gyártó például a W-King is csinálta Party hangszórót, vagy sok más márka van ami minimum a tronsmartal egyenértékű. Volt W-King hangszóró amit egyértelműen jobbnak hangzott mint egy Tronsmart. :U

    Azért egy olyan ember mint én aki már halott vagy 100 bluetooth hangszórót, nem hiszem a Bang Max fog emlékezeteset zenélni. Egy HK add olyan hangot amire boldogan emlékszek vissza, de a T6 Max után inkább a cifra fosás jutt eszembe mint minőségi hang.

    Bár részedről normális érvelés az adott terméket nem hallotuk, de az se legyen már norma hogy vedd meg hogy kipróbáld. :DDD És ha nem tetszik meg eladód bukóval stb.
    Már nem egy Tronsmart fanboy érvelt ezzel, hogy ezért az árért nem lehet többet várni meg így meg úgy ár-érték aránya. A T6 Maxot egyértelműen leveri a W-King D8 és a Motion boom is. Ár-érték arány bajnokot úgy lehet hirdetni ha a mezőny többi versenyzőjét is versenybe állitjuk.

    Még annó a legrosszabb élményt a T6 Max a 3D audió módba produkálta.
    Tronsmart T6 Max 3D sound (Baddest sound ever)
    Saját feltöltés, így nem lehet mondani nincs személyes tapasztalat ha az kell.
    :C

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák