- Yettel topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen okostelefont vegyek?
- Új Trónok Harca telefon érkezik
- Magisk
Hirdetés
-
Mobilarena
TP-Link WR1043ND - N450 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
3800+
őstag
Kicsit mélyebben elástam magam a tp-link weboldalába, és sikerült rájönnöm hogy kell a aktiválni a media sharing funkciót a routeren. Szóval a gyári szoftver is prímán viszi a közös tárolót.
Annyi az egész, hogy bedugjuk a pen drive-ot, külső vinyót belépünk a router beállításaiba a gépen, engedélyezzük a media sharing-et az usb settings fülön belül. Aztán a gépen elindítjuk a futtatás nevű progit és beírjuk hogy: \\tplinklogin.net
Ezután fel is dobja a fájlkezelő a bedugott tárhely mappáját, és lehet belőle hálózati meghajtót csinálni.
-
nimfas
addikt
Vargalex, Suste féle Openwrt alapból tudja, jobban jársz egy 2,5"-es winyóval, az jobban viseli a sok írást.
Legegyszerűbb ha egy üres winyót dugsz rá, van hozzá formázó, particionáló modul, tök automatán elvégzi így a totál linux "mentes" emberek is elboldogulnak vele, nem kell parancssorból írogatni(Samba mellett, FTP és Torrent kliens is futhat, így a gépnek sem kell menni és csurok a "linux" lefele, persze erősen limitált a hardver miatt a letöltés sebessége, olyan 10-12 Mbit/s)
-
Multibit
nagyúr
A gyári firmware tudja kezelni az 500 Mbps sebességet. Csak a gyár fw tudja! Ennek a routernek nem elég a teljesítménye alternatív szoftverrel.
Nem kell telepítőlemez. Töltsd le a gyártó honlapjáról a legfrissebb firmware-t, indíts el egy web böngészőt és írd bele a router alapértelmezett IP címét (a dobozon, vagy a router alján megtalálod)! Bejön az admin felület, ahol be tudod tallózni és fel tudod tölteni a letöltött fw-t. Kábelt használj a művelet közben!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- Új, belépő szintű Radeont kapnak az OEM-ek
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Yettel topik
- Xbox Series X|S
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vezetékes FÜLhallgatók
- További aktív témák...
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3033, 100% Akkumulátor
- Eladó szép állapotban levő Apple iPhone 12 Mini 64GB / 12 hó jótállás
- HP ZBook 15 G6 i7-9850H 16GB RAM 512GB SSD NVIDIA Quadro T2000 15.6 FHD 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest