Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz doooo #14 üzenetére

    Ez már csak azért is nagyon fontos mert a processzor magok száma, a benchmark pontszámok nagysága, a kijelző felbontás nagysága, a kamerák száma, a megapixelek száma, a gyorstöltés teljesítményének és idejének a nagysága után eljutottunk a kijelző fényerejének / fénysűrűségének a nagyságához. Valamivel el kell adni a telefonokat, függetlenül attól hogy a valóságban milyen előny származik ezekből a számokból.

    Konkrétan ezt is meg kell nézni teszteken, hiába ígér ezt azt a gyártó. Oké hogy az átlagfelhasználót nem érdekli, úgysem veszi észre. De ez akkor is egy rohadt nagy megtévesztés. És baromi unalmas hogy a mobil piac évek óta csak erről szól.

    ja és kihagytam a hány százalékkal szól jobban a hangszóró, mennyivel erősebb üveg védi a telefon, mennyivel kontrasztosabb a kijelző stb...

    A konkrét telefonhoz: az S23 nagyon jól sikerült összességében, így valószínűleg nem lesz semmi komoly változás de nem is kell. A gyorstöltés is olyan hogy magas töltöttségnél lassul be, gsmarena a sima S23-nál 30 perc alatt 57%-ot mért. Messze nem hangzik olyan rosszul mint elsőre a 0-100% töltési idő. A kínaiakhoz képest semmi, de teljesen élhető.
    Ráadásul egy fokkal erősebb is a forint, így pár ezer forinttal olcsóbb is lehet forintban mint az előd.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • válasz doooo #14 üzenetére

    Mikor én összehasonlítottam a 2 egymás mellett, egyértelmű volt a papírforma napfény és hdr videók esetében, osztottam is meg róla képeket amiket láttál is, gondolom régen volt már. ;]
    Manuálisban a samsung viszont fényesebb volt, amiben ugye jelenleg a pixel a legjobb.
    Remélem tényleg végre sikerül felzárkózni és most letornázzák az 1 éves lemaradásuk.
    Na meg ugye nem csak fényerőben maradt el, csak beletesznek végre egy 10bites panelt, ha már nem is 12bitest, és ugye a pwm is lesz olyan jó mint a 13 ultra esetében, mert az a 240hz hááát, persze nem várom el, hogy legyen olyan mint a 13 ultrában lévő 1920hz.
    Dolby vision sincs...stb..
    Mondjuk ha így egybe nézzük, akkor lehet nem is 1, inkább 2 éves lemaradást..:U

    Várós a 24 ultra, mert úgy néz ki javít ott, ahol kellett. :K

    Vivo X Fold3 Pro Unbeatable.

  • válasz doooo #22 üzenetére

    Azok a képek voltak, amiken más szögből voltak fényképezve a mobilok (így az egyik jobban visszatükrözte az eget), és másfajta képet megjelenítve (az egyiken több fehér volt, ami nyilván világosabbnak tűnt)? Mintha rémlene valami, szépen kiveséztük páran őket. Joey is ott volt asszem.

    WTF..?
    Forgathattam én azt akárhogy, fényesebb volt és kész..!
    Értem én, hogy neked még nem volt a kezedben olyan Xiaomi és ezért nem tudod miről beszélsz, de akinek már igen és pártatlan annak lehet hihetnél is néha, még ha ezzel kicsit a samsung ellen is volnál.
    De nyilván ez nem történhet meg, és ezzel nincs is semmi baj, mi így szeretünk..:DDD

    Vivo X Fold3 Pro Unbeatable.

  • válasz doooo #32 üzenetére

    Azért remélem az iPhone topicokban is beírod ugyanezeket. Mert ott is mind érvényes.

    Szerinted azzal nem hasonlítottam össze, és nem osztottam meg.(xiaomi 13T Pro) :)
    [link] [link] [link]
    Ez manuál max fényerő HDR videó esetében, erről beszélek, mindegyik gyártó máshogy kezeli pl a hdr tartalmakat.(az egyik automata napfény alatti)
    Én csak megosztom a tapasztalatom, hogy most ki mit von le belőle....
    Nekem tökmindegy melyik márkáról van szó, csak kíváncsi vagyok melyik mit tud élőben nyújtani. :)

    Ha meg az a bajod, hogy az S23U hamar visszaveszi a fényerőt a tűző napon, nyáron, és te akkor hasonlítod őket össze, amikor már visszavette, de a 13U még nem... nos remélem nem így volt. :B Nyugtass meg, kérlek.

    Nyugi nem, az egy másik probléma sajnos. :(((

    #29janeszgol
    Egyszer csak megunja.(valaki) :)

    [ Szerkesztve ]

    Vivo X Fold3 Pro Unbeatable.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés