Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesporigo

    aktív tag

    Valakinek van tapasztalata Athlon binokulárokkal? Ezekre is élettartam garancia van, mint a Vortexekre, és pl. az Athlon MIDAS G2 UHD 8×42 binoklikról egész jókat írnak a tesztek. Magyarországon nem kaphatók, de más EU tagállamokban igen, ha húsvét körül találok valahol jó áron, akkor beszerzek egyet.

    Illetve sikerült kipróbálnom egy Vortex Crossfire HD 10x50 távcsövet, ez a Vortex legolcsóbb kategóriája. Méretéből adódóan nem vinném hosszabb túrára, meg kézben tartva sem kényelmes sokáig, a lencse minősége persze nem tökéletes (kissé színez, a széleken torzít), viszont az eggyel drágább kategóriás Vortex Diamondback és Viper távcsövek sokkal jobbak, és ár/érték arányban inkább ajánlják őket. Ez utóbbiakkal van valakinek tapasztalata? Főleg a 8x42 és 10x42-esek érdekelnének, szóval ezeket is figyelem, hátha találok majd valahol akciósan.
    Ezek egyébként kaphatók Magyarországon, de jóval drágábban, mint más EU országban, még postaköltséggel is sokkal olcsóbban jövök ki, és ugyanúgy élettartam garancia van rájuk. Tehát ha gond van, a gyártóval kell felvenni a kapcsolatot, és javítja/cseréli, elvileg még a szállítást is ők állják. Vortexből már van egy 8x36-os monokulárom, amivel tökéletesen meg vagyok azóta is elégedve, egy gondom volt csak, hogy nem járt hozzá védőkupak, és nem is lehetett sehol sem kapni, de sikerült rá 3D nyomtatni megfelelő méretűt.

Új hozzászólás Aktív témák