Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minas

    aktív tag

    válasz Cs1csó #11870 üzenetére

    Köszönöm :R

    Láttam a beállíthatóságot az árukeresésnél, de pont olyan opciót, mint a kvázi színuszos/színuszos opció, nem. És ahogy nekiálltam olvasgatni, ez bizony nem lényegtelen tulajdonság, mert nem kifejezetten ajánlott aktív PFC-hez a kvázi színuszos. Szóval ezért erre is hangsúlyt helyeztem (volna). Ezzel szemben az kérdőjeles, hogy a tápok túlnyomó többsége ma már inkább aktív PFC-s, miközben az olcsóbb szünetmentesek tömkelege meg valószínüleg kváziszínuszosak, ha jól hiszem. Olvastam régebbi teszteket, ahol még négyszögjeles volt a tesztelt szünetmentesek többsége, nagy valószinüséggel nem passzív tápos volt a teszt pc.

    Próbáltam kicsit kiokosodni ebben, meg a topográfiában, de még nem igazán tiszta a kép.

    Szóval mégsem kizáró ok?

    Aztán meg olvasgattam hirtelen az offline/standby, meg a line interaktív topológiáról, technológiáról és működésbeli különbségről....

    Összességében nekem egy érdekes, hogy tudjon működni együtt a géppel a szünetmentes és legyen időm lekapcsolni. Annak semmi értelme, hogy áramszünet esetén vagy a kis kapacitás miatt, vagy más okból ne lássa el a pc-t energiával.

    Aquá-t ismerem, az alaplap is pl. onnan van.

    Az is nagy segítség és támpont, hogy ezek szerint nekem legalább 600 voltamper kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák