Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    tölünk a multkor 1 gigabajt megabajt os projektornak az árát kérdezték meg
    (1 gb pen drive)
    elég fapofával mondtam hogy el ne sirjam magam a röhögéstől :DDD

    MOD:
    ugylátcik manapság a számtek boltok nagyon hasonlitanak az autos boltokra.
    minket rendszeresen BMW boltal kevernek(bár van BMW kinézetű házunk ez igaz)

    multkor is bejön egy elég pálesz szagú egyén néz jobra néz balra, majd megkérdi hogy ez e a BMWs bolt. Mondom nyet, 200 méterrel arébb, nehéz elnézni, ugyanis azon egy tetves nagy bmw logo és felirat diszeleg, a miénken meg nem. erre azt a választ kapom, hogy jó, mert gumipok kéne.

    Nem tudom de lehet nem igazán fogta fel még ezután se hogy rosz helyen jár, mert csalodott bandukolásában kifelé megjegyezte hogy majd akkor késöbb még vissza néz :D


    [Szerkesztve]

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz george11 #30 üzenetére

    ne is akard
    nálunk is volt már ilyen
    neki 80gb os kellett
    a 120 as nem volt jo +1000 ft ért mert hogy mit kezdgyen ö 120 gb vel, neki a 80 as bőven elég
    :D
    hát LOL

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    moltkor volt egy kisebség is hogy ö bizony gépet akar
    fuxos lánc rozsaszin polo.. bmwvel.. ismeritek gondolom a fajtáját
    ugy kezdi hogy hé olaszkám figyú mán...
    legolcsobb gépünk integrált vga-s
    eleve nagyon távol ált töle ez azegész, de ez kiverte nála a biztositékot, valahogy nem tudtam sehogysem megértetni vele hogy 256 mb ram van benne és a vga eböl vesz el
    sajnos az egészet nem tudom felidézni és nem is nagyon szeretném
    elégé kész voltam tőle hogy egy iq fighternek magyarázom 10* ugyan azt és ö egyszerüen nem érti és még engem néz hülyének ráadásul mindezt iszonyat bunko hangnemben.
    ha az utcán lettem volna, feltöröltem volna már vele a padlót is...
    miután elment egy régi bontott pcház látta kárát az idegemnek :D

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    hihetetlen
    a politika beszivárog a boltokba is
    ma is bejön egy foszer és látta megy épp a hir-tv erre elkezdi hangosan mondani a magáét hogy menyire helyes amit a (szerintem de kövezetek meg érte nyugodtan) huligánok müvelnek..
    mikor kértük hogy ugyan már ne itt politizáljon csak mondta a magáét, jött a mocskos kommunisták elvezsik a munkát meg a házat szöveg (ilyet sztem max lakás maffia tesz nem az állam..) majd nagy nehezen távoztt(sztem és remélem többet nem látyuk viszont)
    minket meg jol lezsibasztott
    remélem holnapra nem kap monotof koktélt a bolt..
    miért kell ezt csinálniuk az embereknek?! miért akar minden bugris lépten nyomon meggyözni az ö saját politikai nézetéről, és ha már ő nem dolgozik, legalább minket hagyna..
    én sem akarom meggyözni minden vásárlonkat hogy kire szavazon legközelebb, és senkinek sem kéne, ez mindenkinek a saját magán ügye.

    sorry ha off de végül is mi elégé kikészültünk utána...

    de hogy ON is legyen: ma egész nap egy Wlan al küzdöttem,és holnap is ez lesz a program, és utálom öket.. iszonyat bugos szarok fuj, már kopaszodok oldalt anyit téptem a hajam miatta. persze a juzernek meg valahogy meg kell magyaráznom azt amit én sem igazán értek hogy miért van illetve nincs...

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz golyani #293 üzenetére

    de lehet
    nézd el nekem, nem gyakran használom ;)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    én szombaton nagyon elkondolkoztam azon hogy pályát kéne váltanom
    egyik ügyfélnél konfigoltam netet, kérdezem a felhazsnáló nevet és jelszot
    elöször fogalma sincs mirő van szó majd mondgya, természetesen 691... meg se lepödtem rajta
    mondtam kéne a szerzödés, nagy szemek hát neki olyan nincs
    persze a fatáv meg csak puszi pacsi alapon köti a dolgokat meg hadja itt a modemet.,,
    majd kiderül mégis van de azon még cskaaz idéglenes van, ami álitolag már meg lett változtatva erre
    még 20* begépeltette velem, meg felcseréltette, esküdözött hogy mindenhová ezt adgya meg ezt hazsnálja évek óta(az én állásom igazi data mine paradicsom :D)..
    mondogattam a 2. után hogy fel kéen hivni az ügyfél központott
    de nem nem nem.
    idő meg csak ment
    na nagynehezen felhivta, természetesen nem tudta kezelni az automata robottt mit hogy nyomkodjon.. nyomkodtam neki ,kért ügyfél azonosítót meg pint megint nagy bamba szemek..
    szerencse hogy van ott ismerösöm kit nagy nehezen de privát sikerült elérnem és segitett közben járni.
    és mit ad isten, a tényleg az amit mondott, csak a bene lévő szám nem 3 al több mint amit ö mondott.... (ex: Rii80 helyett Rii83 szal értitek, tipikus júzer jelszó alkotás, és lényegében a saját születési évére nem emlékezett :DDD :O :W :C )
    sebaj, szarakodtam e miatt + orát neki az + 1 óra munkadij +fa és még adott bórra valót is:D

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Viktor0610 #445 üzenetére

    az egéségem és idegrendszerem épsége többet ér nekem annál mint amenyitt keresek ezzel :D

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    ajj
    már hetek ota idöm sincs olvasni nem hogy ide irni
    pedig huu
    tudnék mesélni mi volt itt pláne karácsony táján :D
    néha majdnem sirtam csak nem tudom eldönteni hogy a röhögéstöl vagy a fájdalomtol :D
    majd ha lezs kis idöm összeszedem már az emlékirataim
    addig is viva la gigás megás projektor(1gb pen drive ) :D

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz net84 #2498 üzenetére

    sztem ekte ezek jártak nálunk is a múlt héten :D
    már remeget a bal szemhéjam tölük.

    eddigi über: bejön 5 hajléktalan kis potkocsin hoznak egy p2 es gépet hogy csináljuk meg mert nem müxik. (persze nem ám kivárták a sorukat már az ajtóból kurjongattak mintha csak a haverjához jönne.)köpni nem tudtunk a soktól, na meg a szagtól
    persze du5 csucsforgalomban mikor voltaknormálsi vásárlók is.

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák