Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    Drága Fórumtársak,

    Tudtam, hogy ez lesz, miután kiderült, hogy nem tudjuk leadni a teljes rendelést egyben.
    Még egyszer megkérdem, ki vagyok én, hogy eldöntsem ki kaphat az elvileg 12 db-ból és ki nem?! Mindenki azért rendelt mert kellett neki. Arról én nem tehetek, hogy a rendeléskor nem volt pontos a raktárkészlet visszajelzése. Ahogy arról sem, hogy nem raktak félre 25 db-ot, amit már decemberben megrendeltem. Tovább nehezíti az egészet, hogy az ügyfélszolgálat nem válaszol adott napon belül (pl a mai 11órás mailre nem kaptam választ).
    Jó esetben most tudnak adni 12 db-ot. Ezt mégis hogyan osszam el 41 ember között?! Tudom, sokan lemondtak róla és megvárják a következő csoportot. Így is legalább 20-25 ember jelezte, hogy kellene neki. Van aki gyerekre hivatkozik, van akinek nincs másik, vannak akik már régen megrendelték és vannak akiknek kellene minél hamarabb.
    Megmondom őszintén, nekem gyakorlatilag mindegy ki kapja meg ezt a 12 db, ha lesz annyi.
    Ha minden jelentkező áldását adja arra, hogy az R2-es csapat jelentkezési sorrendjében lesznek kiosztva, akkor úgy lesz. Ha másként dönt a többség, akkor meg másként.
    De ne én érezzem már szarul magamat olyanért amiről nem tehetek. Ez egy olyan helyzet, amikor nem lehet mindenkinek jó, nem kaphatja meg mindenki azonnal azt amit szeretne, amire szüksége van.

    Ezt a hsz-t mindenkinek elküldöm linkben, aki érintett volt az R2 és R3 csoportokban. Beszéljétek meg, döntsétek el. Nekem ez a része nem hiányzik.

    Természetesen a további rendeléseket is maximális tudásom mellett fogom csinálni, amennyiben van rá igény.

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Új hozzászólás Aktív témák