Hirdetés
- iPhone topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Távozik az Apple vezérigazgatója
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
-
Mobilarena
Socket AM4 topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
leviske
veterán
válasz
oreg0503
#730
üzenetére
Itt megtalálod a lap Ryzen 2000G sorozathoz tartozó memória kompatibilitási listáját.
Ezen túlmenően a Raven topikjában érdemes kérdezősködni, hátha van olcsó sláger kit, amit minden processzor minden lapban gond nélkül megeszik. A B-die ramok gondolom most sem az olcsóbb régiót erősítik, szóval azokra nem feltétlen érdemes ugrani, ha a 2933MHz is elég.
Sőt, a helyedben én inkább arra mennék rá, hogy megtaláljam a listán szereplő, 2933MHz-en ellenőrzött kitek közül a legolcsóbbat. Ha az az elsőnek említett HyperX, akkor maradj annál.
(#731) RPka91: Gyanús, hogy azon a lapon csak 3+2 fázis van. Szóval ez még mindig attól függ, hogy mit akarsz belerakni. Általánosságban egyébként 30k környékén és alatt inkább az MSI ad minőséget. A Tomahawk és Mortar cuccosok nagyon korrekt termékek. Az ASUS és AsRock ebben az árkategóriában csak elvétve jó játszópajtás, a Gigabyte meg tudtommal nemigazán találta el a biost a 400-as szériánál, így őket sem feltétlen érdemes erőltetni.
-
leviske
veterán
válasz
oreg0503
#726
üzenetére
Az alaplap oldalán azt írják, hogy azt a kit-et csak 2933MHz-ig támogatja a lap. Ha ez nem gond, akkor én nem látok hibát. Maga a lap szerintem kimondottan jónak tűnik a 2400G mellé.
(#727) Newneed: Annak a lapnak van 2+1 változata, abból van egy aminek két verziója van jelen (Pro4 és Pro4 2.0), és van amiből csak egy van, az a Pro4/DASH. Utóbbi jobb választásnak tűnik amiatt, hogy hdmi és displayport van rajta, nem pedig csak dsub és dvi.
Hogy melyik melyik, arról nekem fogalmam sincs.
Vagy most lehet, hogy félreértettelek. A kérdésed arra irányul, hogy mit tesz a névben a X370, B350 és A320? Mert maga a plusz "A" előtag egyes lapokon az az Asrock saját döntése, nem jelent semmit.
Új hozzászólás Aktív témák
- 27% - ÚJ Corsair VENGEANCE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z Neo RGB 3600Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung 16GB DDR4 ( 2x8 ) 2666Mhz RAM
- Eladó egy adata 32gb 3200Mhz laptop ddr4 ram
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z RGB 3200Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD 1 év garancia
- 0perces. Kolink Inspire K2 Plus ARGB TG
- Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

