Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz cs.zs. #2951 üzenetére

    :R
    Úgy néz ki, hogy most elhamarkodtam a kirohanásnak azt a részét, hogy későn száradt meg. 1 órát mondtak, 2 órát vártam, és akkor írtam kb... akkor még ott voltak a foltok. Ez a harmadik hidrofóliám. De ez száradt meg a leglassabban, a Xiaomira a Yettelesek tették fel, annál gyűjtöttem elsőnek tapasztalatot májusban. Annak is kellett 2-3 óra, ennek most 3 óra.

    Felül a sarokban az az én körmöm volt (volt egy karcolásnak kinéző vonal, és akárhogyan törölgettem a fóliát nem tűnt fel, így egy pillanatra, a ott piszkáltam, de gyorsan abbahagytam, az érdekessége az, hogy a karcolásnak tűnő dolog is eltűnt) A Telekomnál fogják a telefont és elviszik egy külön helyiségbe, szóval attól féltem, hogy ott megkarcolódott. ... A kameránál nem lett 100%-os, az előző jobb felhelyezés volt, de ezen nem akadok fent. Amúgy a Telekomnál kedvesek voltak, elnézést kértek a kellemetlenségért, soron kívül helyezték fel.

    #2952TeeJay: Nekem a három havonta érkező javítás, meg az, hogy manuálisan kellett sokszor telepítenem, és persze az a tény, hogy évekkel rövidebb a szoftveres támogatottsága, mint a Samsungnak.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák