Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz emre #6992 üzenetére

    Az a baj, hogy loadingol a pénze... tehát egyszer lehúztam, azóta annyi..

    Megvettem, mentettem előtte, utána, úgyhogy nem lesz baj :D. Felnyomtam veteran-ra a nehézségi szintet, és élettöltés nélkül egyedül leszedtem az egész Freedom bázist. Egy vicc volt... ma kipróbálom hard-on is, de szerintem ebben a ruciban nem lesz probléma. Gyorsabban jön vissza az életem, minthogy menne le a lövésektől :D.

    Az egyetlen egy dolog, ami nem tetszik benne, hogy nem lehet benne sprintelni... márpedig én eddig úgy szedtem össze a cuccokat, sokkal gyorsabb volt (meg van durance növelőm, mint az 5helyre, 2 +109esből és 3 +79 vagy mennyiből, tehát fullra megkapolva se volt soha gondom a sprintelés időtartamával :) )

    Szerintem 3 páncél van, amit érdemes hordani: Exo, SEVA + Skat 9M A SEVA a legjobb lenne, csak ne lőjenek meg szintű sajnos. A mási kettőbe éjjellátó kellene eggyel jobb, meg gondolom egyikükben se lehet futni, egyébként minden rendben van velük :). Exo sugárzás elleni védelmét meg fel lehet húzni artifacts-okkal. A gond a végén lesz, amikor állítólag minden radioaktív kb :).

Új hozzászólás Aktív témák