Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz remington2 #1547 üzenetére

    az a helyzet, hogy nem tudom:). egyenlőre 1.505ről nincs túl sok tapasztalat, én pedig nem akartam mégegyszer úgyjárni, mint az utóbbi három esetben.

    ami biztos: a patcheknél nem minden hiba javítását írják ki -megjegyzem ez nem újkeletű, elvileg a SoC 1.006 is egy MP only patch volt... a gyakorlatban azért a spawns.ltx és trader.ltx ek is eléggé változtak, valamint pár egyéb hibát is javítottak (rostockban a rossz helyen jelzett stasht javították, anomáliákat adjustoltak pontosabban gyengítették agropom undergroundban és rostock car parkban az electrokat, spawnok magasabb delayt kaptak főleg rostockban, yantarban és garbagen feltűnő módon, anomália spawnokat módosították pontosabban az electrok már nem ontották a moonlightokat mint 1.005ben, picit változtattak az árusokon, javítottak a memkezelésen és egy fizikai enginevel összefüggésben lévő kilépéshez/halálhoz vezető hibát is eltüntettek)-. tehát gyakorlatban lehet, hogy javítottak valamit a játék nemlétező egyensúlyán, lehet, hogy nem. és bár a bugreport/beta egész jól halad a mellékelt példa szerint, viszont koránt sem lehet tudni, hogy garbage/agropom/yantar után még mennyi hiba maradt... eddig ugyanis csak a nagyon elszántak/mellékküldetésekkel abszolút nem foglalkozók tudtak eljutni az ismert okok miatt.

    szóval amíg valaki nem jut el odáig, addig nem tudni, hogy érdemes e nekiállni, tehát várok. ellenben SoChez kint van a Priboi 1.1 (sőt már van hotfix is), szóval addigis van mivel ellenni:)

    Jozso929: északkeleti részen van egy idő anomália, vagy mifene, egy tank tetején. abba kell beugrani, és lám, kapásból odateleportál.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Chrom

    tag

    válasz remington2 #1547 üzenetére

    Ha figyeltél volna, akkor belinkeltem följebb, hogy miket javít az új patch.
    én úgy vélem dobott rajta picit, mert tényleg sok hibát javítottak ki vele. Viszont most azt vettem észre, hogy a detektor nem akar rendesen működni. Vagyis nem jelez az egyes anomáliknál, ahol elvileg kéne lenni artefacts-oknak.
    Ja és nekem a szemétdombi résznél előjött egy olyan, ami az előző patch-nél viszont nem. Ezt szintén írtam fentebb. De az tényleg megoldja a hibát, ha ott csinálok egy mentést, és utána visszatöltöm.

    NEISSE!
    A dobozos verzió a hibás! Azért jöttek ki a pathc-ek... :C
    Amúgy nem 14e, hanem 8000.-ért már meg lehet venni, ráadásul magyar szinkronnal.
    14e az azt hiszem az a verzió, amibe mind a 2 játék benne van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák