Hirdetés
- Még nincs is Vivo X300 Ultra, de már a nemzetközi kameratrónra pályázik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Poco F7 – bajnokesélyes
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Mobil flották
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
-
Mobilarena
Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Undoroid
őstag
Az előző alkatrészes hirdetést eltávolítottam és az elkövetőjét szankcionáltam! A hirdetéseknek nem itt van a helye, hanem a Hardveraprón! Nem véletlenül szólt néhány hozzászólással korábban Kalandor!
-
Undoroid
őstag
Pont a kijelzője volt a lényeg!Tiszta retro!Talán valaki még emlékszik is az ilyen elven működő karórára is!Piros,LED-es kijelzőjű karóra,ami csak addig mutatta az időt,amíg megnyomtál rajta egy gombot!

* * *
Egy olyannal már Én is találkoztam!A bekapcsoló gomb volt a hibás és meg kellett javítani...Bratyóm túl jó erőben volt és beszakította a gombot!
Nem egyszerű szétkapni,de összerakni még keményebb feladat!* * *
szerk:
Szia!
Szakmai topikban nem szokás hirdetni!
Figyelmeztetés lehet belőle,ha idetalál egy MODERÁTOR!Tipp: Adj fel egy aprót és a linkjét tedd be az aláírásodba!

-
Undoroid
őstag
Köszi!

Volt választási lehetőségem is!Egy (akkoriban) igencsak komolynak számító mobilt szerettem volna magaménak tudni,de az ára eléggé visszatartó volt!

Motorola - Startac
Róla lett volna szó!Még nem is LCD-kijelzője volt, hanem piros LED-es,de nagyon tetszett!Sajnos az akkori 40K +-s árcímkéje erősen visszautasító volt számomra...
Pedig ez is használt volt! -
Undoroid
őstag
Szia!
Nekem sem volt ilyen mobilom!'98-ban vette meg magamnak az első mobilomat,ami -a már említett- citromsárga Nokia 1611-es volt!

Nagy volt,külső antennás és alig volt más funkciója a telefonáláson kívül!Viszont rendkívül megbízhatóan tette a dolgát ahhoz képest,hogy használtan jutottam hozzá!Ahol a többi mobil behalt (gyenge térerő) ott ez vígan működött!Nekem nagyon bejött!Amikor a második akkuját is kivégezte,akkor cseréltem csak le egy másik,korszerűbb mobilra!
-
Undoroid
őstag
válasz
csoda120
#1538
üzenetére
Szia!
Évekkel ezelőtt a Nokia 3210 is nagyon népszerű telefon volt,pedig szerintem nem volt egy nagy durranás.

-
Undoroid
őstag
Szia!
Tudod,hogy milyen áramfelvétele van egy folyamatosan működő infraportnak?
Az lesz a merülés forrása!Az akkujával semmi gond nincs!Nem tudott belemenni a tej.Nincs poshadt tej szaga és a kedvedért az előbb kipróbáltam.3hete nem nyúltam hozzá és még most is be tudom kapcsolni!Szépen eljut addig,hogy kiírja "Helyezzen be egy SIM-kártyát" Tehát az akkuja nagy valószínűséggel rendben van!
A héten -ha az időm engedi- akkor összedobok egy infra érzékelőt és megnézem vele!Szerintem azzal lesz a gond!
Találtam egy képet róla!Itt még ment a háttérvilágítás,de az egyik hibaüzenete volt látható:
-
Undoroid
őstag
Szia!
Nem kegyetlen,hanem inkább hanyag voltam...A reggelire szánt literes tej kapott defektet a hátizsákomban!Aki ismeri a katonai hátizsákot az tudja,hogy abból se ki-se be ne folyik semmi!
A mobilom pedig nem a szokásos helyén -az egyik zsebében- hanem a táska alján volt! 
* * *
Sejtettem,hogy mi várt ezután rá,de próbáltam menteni,amit lehetett!Azonnal lekaptam az aksit róla és rögtön szétszedtem!Ezután kompresszorral kifújtam az árnyékoló lemez alatti elérhetetlen helyekről a tejet,majd több sebbenzines fürdőt is kapott!Pár napig 'rendesen' működött,de a folyamatos fagyogatások/hibaüzenetek jelezték,hogy valami nem OK!
A kijelző háttérvilágítása pár nap után adta fel a küzdelmet!A készülékem még most is működőképes,de nem elérhető a bluetoth!Az infra képes adatot fogadni!Ami érdekes volt az egészben,hogy a telefon kikapcsolt állapotában a szokásos ideig volt jó az akku,de bekapcsolva a szokásos 1hét helyett már csak max 1.5napig volt használható!Gyanítom,hogy folyamatosan be van kapcsolva az infra és a bluetoth is...&
-
Undoroid
őstag
Sziasztok!
Új hozzászólás Aktív témák
A Hardveraprón született egy új kategória, a Retró telefon kategória, ahová feltehetitek az eladásra szánt készülékeket és alkatrészeket, valamint az ezekkel kapcsolatos keresési hirdetéseiteket. A kedvezmény számotokra az, hogy más topikokkal ellentétben ezeket a saját hirdetéseket nyugodtan belinkelhetitek ide a topikba, így mindegyikőtök számára látható, elérhető, kereshető.
Tehát a topikban továbbra is tilos a hirdetés az eddig megszokott, ide csak beírom formában. Ezt továbbra sem megengedett, és az ezt megsértők moderálásra kerülnek.
- Akció! Csere-Beszámítás! LG UltraGear 45GS95QE OLED Monitor! 240HZ 0.03MS , hajlított!
- WD Black SN850X 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7300-6600 MBs - Eladó!
- Bontatlan! Glsswrks Hana
- Bontatlan! Tekkusai Phantom
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 Pro 3400G 16GB DDR4 240GB SSD 2TB HDD GTX 1070 8GB RAMPAGE Shiva 450W
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital RED Pro SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Bomba Ár! Dell Vostro 5468 - i3-6006U I 8GB I 128SSD I 14" HD I Cam I HDMI I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3627
- BESZÁMÍTÁS! MSI H310M i5 9500 16GB DDR4 120GB SSD 2TB HDD RTX 3050 8GB Zalman T4 Plus AeroCool 550W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga X390 - i5-8365U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



Nem egyszerű szétkapni,de összerakni még keményebb feladat!
Figyelmeztetés lehet belőle,ha idetalál egy MODERÁTOR!

Pedig ez is használt volt!
A mobilom pedig nem a szokásos helyén -az egyik zsebében- hanem a táska alján volt! 
A kijelző háttérvilágítása pár nap után adta fel a küzdelmet!A készülékem még most is működőképes,de nem elérhető a bluetoth!Az infra képes adatot fogadni!Ami érdekes volt az egészben,hogy a telefon kikapcsolt állapotában a szokásos ideig volt jó az akku,de bekapcsolva a szokásos 1hét helyett már csak max 1.5napig volt használható!Gyanítom,hogy folyamatosan be van kapcsolva az infra és a bluetoth is...


