Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- Yettel topik
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Mobil flották
- One mobilszolgáltatások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
honda 1993
senior tag
Komolyan.... Még mindíg nem képes felfogni mindenki, hogy ennyi pénzért NEM KEVÉS még az 512mb ram sem.
Gondolkodjatok már el egy kicsit. Egy 13.000 ft-os telefonról van szó. És ti képesek vagytok még ezt is fikázni,pedig semmi nem indokolja.
Nézzetek körül a samsungnál vagy a sonynál, nokiánál hogy 13-15.000-ért milyen telefont tudtok venni. SZINTE NINCS IS ENNYIÉRT TELEFONJUK.
Ez a kis kínai pedig még az 70.000 ft os samukkal is felveszi a versenyt -
kzsolt00
tag
Srácok. Lehet már tudni ennyi idő elteltével róla több információt? PL. elsőként az érdekelne, hogy van e valahol tényleg 50$ környékén. Láttam már boltokban 73-80$ körül, de az mégsem 50. Valamint ebayen őrült, 150 $ ért, egyetlen egy eladónál.
Ha megvan a hely, akkor esetleg tapasztalatok érdekelnének, mármint magával a telefonnal.
-
pècsimunkás
addikt
-
Zeki
nagyúr
http://tesco.hu/akcios-termekek/tesco-pecs-hipermarket/muszaki-cikk-multimedia/szorakoztato-elektronika/beex-m1g-dual-sim-kartyafuggetlen-okostelefon
A Tescóban már az ujjab van,ennyiért bőven megéri. Rendes garival ráadásul. Csak azt nem tudom,h autófokuszos-e a kamerája,mert arról nem találok semmit.
Anyámnak ajánlanám is,ha úgy lenne,mert szeret fotózgatni,de a fényképezőgép nincs mindig vele,a telefon viszont igen.Megnyugodhatsz, biztos nagyon tré a kamerája.
-
pècsimunkás
addikt
Már el is fogyott... de 1 fél órája még 20k ért volt

http://tesco.hu/akcios-termekek/tesco-pecs-hipermarket/muszaki-cikk-multimedia/szorakoztato-elektronika/beex-m1g-dual-sim-kartyafuggetlen-okostelefon
A Tescóban már az ujjab van,ennyiért bőven megéri. Rendes garival ráadásul. Csak azt nem tudom,h autófokuszos-e a kamerája,mert arról nem találok semmit.
Anyámnak ajánlanám is,ha úgy lenne,mert szeret fotózgatni,de a fényképezőgép nincs mindig vele,a telefon viszont igen. -
voyager4.4
senior tag
Árukeresőn néztem,ott az újabb,MTK6572-es procival , 4.2 Android verzióval van.
Így már érthető

Pislogtam is hogy elfogyott. Pedig ki veszi ezt meg 256mb rammal ? XD Mondjuk gyerkőcnek esetleg.
-
pècsimunkás
addikt
Már el is fogyott... de 1 fél órája még 20k ért volt

Árukeresőn néztem,ott az újabb,MTK6572-es procival , 4.2 Android verzióval van.
-
voyager4.4
senior tag
Már el is fogyott... de 1 fél órája még 20k ért volt

-
pècsimunkás
addikt
Jaja MM-ban konkrétan 20ezer

-
voyager4.4
senior tag
Nem akarok hülyeséget írni,de a Doogee 100-nak mintha lenne magyar megfelelője, BeeX M1 néven.
30.000.-Huf alatt kapható,nem kell rá heteket várni.Jaja MM-ban konkrétan 20ezer
-
pècsimunkás
addikt
Nem akarok hülyeséget írni,de a Doogee 100-nak mintha lenne magyar megfelelője, BeeX M1 néven.
30.000.-Huf alatt kapható,nem kell rá heteket várni. -
voyager4.4
senior tag
-
Lomha 8V
addikt
Ez korrekt, melós telefonnak kiváló.

-
Nagya21
addikt
HAli!!
Focalpriceon vettem, eksönbe 77 dodó volt, megfogták a vámon így+6k=23k-ba került.
a ketyere összerakás O.K., képernyő szintén.
Gyors , és mivel kevés progi van rajta, jól is ugrik, nem gondolkodik.
Droid 4.2.2 van rajta, frissítési menüpont hiányzik
Fényképezője kis látószögü, napfénybe elmegy kategória, a vaku egy vicc.
Rezgés+hangerő jó.
Gyári idöjárás előrejelzés aranyos, a magyar időjárásprogik nem támogatottak a play-on(hogy ez mé aztat nemtom)
Játékokról nemtok nyilatkozni, jewelss-bebled megy rajta.
Ami kissé negatívum, az az, hogy idönként nehezen csatlakozik a már ismert wi-fi-hez, de néhány wi-fi ki-be megoldja, ha már fenn van nem dobja el, és erös is.
A Gps-el küzdök, nem akarja az EPO-t letölteni, így meg nem lát műhódat(a-gps-t sem látom, hogy letöltené).
Üdv Nagya -
szuladam
aktív tag
húh! és hol, ha szabad kérdezni?
és mik a vélemények pozitvum és negatívum? posta hogy volt? mennyi idő?
(én anyukámnak tervezek venni valamit, mivel nem nyüstöli az okos telókat, kb egyáltalán nem, így az olcsóság és a nagy kijelző a fontos neki ) -
Nagya21
addikt
-
atee_13
őstag
Én annak a híve vagyok, hogy jöjjön csak minél több minél olcsóbban. Azzal az átlag vásárló csak nyerhet.
Akinek pedig valami gondja van vele, vagy csak drága telefont akar venni az nem ezt veszi, ennyi.
Én is Kínából rendeltem ZTE v970 akkor fele volt az itthoni grand x in -nek árban, tokkal fóliával és eddig minden a legnagyobb rendben vele már 1 éve.
-
Graphics
Jómunkásember
Hát az itthoni kínálatot ne mérjük a kínaihoz. Itthon kb semmi értelmeset nem kapni 30 alatt. De még a körül is csak neccesen. A mostani MTK 6577 és társai már értelmes belépőszintet képviselnek, elfogadható kompromisszummal. Én is csak ajánlani tudom, mert van a környezetemben ZTE V889S és teljesen elégedettek vele.
Már az MT6577-t kifuttatják, 6572 variánsok lesznek többségben.
-
nemlehet
őstag
Én 24-ért vettem Lenovo A390-et. Gyors, menüben lép rendesen, röccenés alig, és ez kintröl ennyi.
Nem tudom a kollega mit vett 24-ért.. de annyiért két éve ultrafos telefonolat dobáltak, MSM7225/7227-tel... a mostani MT6577/72-es SoC durván lelépik azokat...
És persze most megy a sirás mert pár éve befürdött egy szarral, hogy olcso droidot nem vesz... hát na.. mi ez ha nem előitélet...
Google mindenki barátja pedig...
Hát az itthoni kínálatot ne mérjük a kínaihoz. Itthon kb semmi értelmeset nem kapni 30 alatt. De még a körül is csak neccesen. A mostani MTK 6577 és társai már értelmes belépőszintet képviselnek, elfogadható kompromisszummal. Én is csak ajánlani tudom, mert van a környezetemben ZTE V889S és teljesen elégedettek vele.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Nagya21
addikt
HAli!!
Ilyen hardverrel+ips kijelzővel vettem most Doogee 100-at 77dodóért, nem röccen, nem akad, asszonynak teljesen jó.
Üdv Nagya -
Mr.Silkó
veterán
Ez nem semmi!
-
sbe561
tag
Hol kapható a Jiayu F1?
Még meg se jelent! 
-
Graphics
Jómunkásember
Szerintem se várjál 24-ért csodát. Itthon annyiért mindig belépőszintű készüléket kaptál. Anyámnak volt egy ismerőse aki bement a MM-be, mondta, hogy neki a legolcsóbb okostelefon kell. Aztán jött hozzám sírni, hogy de szar, meg lassú, meg a haver iPhone-ja mennyivel jobb. Tudni kell mit vesz az ember, alsó kategóriás áron ne várj felső kategóriás tudást vagy minőséget.
Én 24-ért vettem Lenovo A390-et. Gyors, menüben lép rendesen, röccenés alig, és ez kintröl ennyi.
Nem tudom a kollega mit vett 24-ért.. de annyiért két éve ultrafos telefonolat dobáltak, MSM7225/7227-tel... a mostani MT6577/72-es SoC durván lelépik azokat...
És persze most megy a sirás mert pár éve befürdött egy szarral, hogy olcso droidot nem vesz... hát na.. mi ez ha nem előitélet...
Google mindenki barátja pedig...
-
nemlehet
őstag
Szerintem se várjál 24-ért csodát. Itthon annyiért mindig belépőszintű készüléket kaptál. Anyámnak volt egy ismerőse aki bement a MM-be, mondta, hogy neki a legolcsóbb okostelefon kell. Aztán jött hozzám sírni, hogy de szar, meg lassú, meg a haver iPhone-ja mennyivel jobb. Tudni kell mit vesz az ember, alsó kategóriás áron ne várj felső kategóriás tudást vagy minőséget.
-
Graphics
Jómunkásember
De mit...?
24-ért csodavárás volt, vagy mi?
Eltelt két év, és azota szerinted nem fejlödött semmi? Khm...

Ez berögződés...ja meh 24-ért nem tudom mit gondoltál...

Vegyél fényképezöt.. telefon nem fotoriporterkedésre van, meg nem a család ledurrantására... ja de, csak nem 24-ért hanem 124-ért... mondjuk nekem 50-ért tudja a Lenovo.. 2*24..
-
halkow
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
-
dsr
senior tag
Ehhez a felbontáshoz ez a kijelző nagy szerintem , de az ár nagyon tetszetős

-
joey04
titán
-
Izzé
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
Szorozd meg kettővel, és még mindig jobban jössz ki, mint az AKAI hulladékokkal. Tudod mit? Szorozd meg hárommal, még úgy is jó.
Amúgy a Xiaomi nem szállít ezres nagyságrendekben, csak a honlapjukon lehet rendelni, fejenként 1db-ot, az ár a végfelhasználói ár, és általában 1 perc alatt fogy el a raktárkészletük. Aztán ezeket az elkapkodott telefonokat árulják drágábban az alibabán. Nem az lesz itt a gond, hogy túl drága, hanem nem lehet majd szerezni
Én tudom, ha lesz, veszek is belöle.

-
Crafter32
őstag
$50 = ~11500 Ft. Ennyiből itthon egy nyomógombos Nokiát kapsz. Ez viszont egy 4" WVGA DualCore mobil 512 MB RAM-al (vagy többel, még nem tudjuk), tehát egy SGS2 szintű telefon, ami bőven használható mindenre. Mindezt egy jónevű gyártótól, aki híres a jó minőségű cuccairól, a remek terméktámogatásáról és a gyakori frissítéseiről.
Mindenki arról beszél, hogy az android még néha az atomerőművön is lagol ha nincs jól optimalizálva. Kíváncsi lennék egy ilyen telefon használati értékére és megbízhatóságára. Szerintem nem kellene leírni azt a nyomogombos Nokiát, mert -e két szempontból biztos vagyok benne, hogy jobb.
-
halkow
őstag
olcsó droidot többé nem veszek annyi szent! úgyhogy menjenek vissza kínába a vacak kamerás sz.r.kkal

-
zdanee
őstag
Szorozd meg kettővel, és még mindig jobban jössz ki, mint az AKAI hulladékokkal. Tudod mit? Szorozd meg hárommal, még úgy is jó.
Amúgy a Xiaomi nem szállít ezres nagyságrendekben, csak a honlapjukon lehet rendelni, fejenként 1db-ot, az ár a végfelhasználói ár, és általában 1 perc alatt fogy el a raktárkészletük. Aztán ezeket az elkapkodott telefonokat árulják drágábban az alibabán. Nem az lesz itt a gond, hogy túl drága, hanem nem lehet majd szerezni
-
Graphics
Jómunkásember
$50 = ~11500 Ft. Ennyiből itthon egy nyomógombos Nokiát kapsz. Ez viszont egy 4" WVGA DualCore mobil 512 MB RAM-al (vagy többel, még nem tudjuk), tehát egy SGS2 szintű telefon, ami bőven használható mindenre. Mindezt egy jónevű gyártótól, aki híres a jó minőségű cuccairól, a remek terméktámogatásáról és a gyakori frissítéseiről.
Nettó 50$ lesz ez, nagykereskedőknek.
1000-es tételnél -
Pítőr
aktív tag
A juayu G2F-re is 80$at írtak, aztán 150$ lett, ez is lesz 100$!
-
zdanee
őstag
$50 = ~11500 Ft. Ennyiből itthon egy nyomógombos Nokiát kapsz. Ez viszont egy 4" WVGA DualCore mobil 512 MB RAM-al (vagy többel, még nem tudjuk), tehát egy SGS2 szintű telefon, ami bőven használható mindenre. Mindezt egy jónevű gyártótól, aki híres a jó minőségű cuccairól, a remek terméktámogatásáról és a gyakori frissítéseiről.
-
kromatika
veterán
Ez most mitől olcsó?
-
danaudio
aktív tag
Javítsátok a cikket plz, csak 4 collos, (hál ég
) -
Barthezz2
nagyúr
Azért érezd át, hogy arra gondoltam, hogy amilyen akcióban az 520 10k, olyan akcióban ingyen kellene osztogatni a cikkben említett készüléket.

A jókor jó helyen meg majd' mindenre rámondható, attól még nem hasonlítható össze egy direktben mindig mindenkinek marha jó áron adott készülékkel.
-
Zeki
nagyúr
Ami a nagy durranás az 50 dolláros árban:
- nem noname
- nem 256/256 ram/rom
- van benne elöl is kamera
- normális akku.
- talán van benne 3G is (mert ennyiért sokszor ez sincs benne)Ha ilyen 50 dollárost bárki tud majd rendelni a világban, akkor tarol.
-
zdanee
őstag
Xiaomitól bevállalom az 512 MB RAM-ot is, róluk elhiszem, hogy tudják rá rendesen optimalizálni a MIUI-t. De még azt is el tudom képzelni, hogy 1GB RAM-al adják, ha előkapják a két éves Mi-One alaplapokat a raktárból, azzal simán rendben vannak.
-
Graphics
Jómunkásember
Hasonló árkategóriában? Mi van ott? Lehet, hogy én nézek túl sok drága telefon tesztet, de nem rémlik, hogy bármilyen okos teló lenne ilyen árban.
Az 512 tényleg fejlövés. Adják ki 4.4-el és 512-vel, vagy legyen benne 1G 4.2-vel, de ez így pont nem lesz jó. Ettől függetlenül nagyon díjazom, hogy ilyenekkel rukkolnak elő, hátha kicsit versenyre kényszerítik a nagyobbakat is.

Régen is jó volt 512.. nem kell szar appokra elharácsolni a helyet...
512-vel jött a Lenovo A390. 80$-ért, nem tudom egyeseknek miért hihetetlen az 50$....
Beszűkült látókör.Ja, és hibátlanul, gyorsan megy. Kell egy jó gyári Rom..Ennyi
-
#39560925
törölt tag
AT&T and the official Windows Store will be selling the phone for $50 starting today. The price is for an off-contract device. Starting today select AT&T stores across the USA...
Hellószia..
Arról meg ne is beszéljünk, amit fentebb a kolléga is említ. Ilyen akcióban a cikkben tárgyalt telefon kb 0 Ft lenne..

Ne a nagyon nagyon akciós árat akarjuk már összehasonlítani egy normál árral, arról nem beszélve, hogy nem is worldwide az akció.0 forint kártyásan?
Mindegy engem annyira nem érdekel a dolog, eredeti hsz-emben is írtam, hogy jókor kell lenni jó helyen. 0 forintért meg egy telefont sem adnak el előfizetés nélkül. -
nemlehet
őstag
Ok, hogy off contract, de akkor itthon melyik AT&T csomag lenne nekem a legjobb?
Vagy akkor kezdem úgy, hogy akkor függetlenítés? Azért ez nem ugyan az....
Ráadásul ez kicsit olyan mint ha valaki nyer egy Ferrarit aztán váltig állítja, hogy Ferrarit ingyen is lehet szerezni... -
bteebi
veterán
Rosszul gondolod, a 6572 prociban van gps.
Oké, köszi.
-
Barthezz2
nagyúr
AT&T and the official Windows Store will be selling the phone for $50 starting today. The price is for an off-contract device. Starting today select AT&T stores across the USA...
Hellószia..
Arról meg ne is beszéljünk, amit fentebb a kolléga is említ. Ilyen akcióban a cikkben tárgyalt telefon kb 0 Ft lenne..

Ne a nagyon nagyon akciós árat akarjuk már összehasonlítani egy normál árral, arról nem beszélve, hogy nem is worldwide az akció. -
vicze
félisten
-
#39560925
törölt tag
50 dodóért függetlenül? (ez kb 11-12k forint) Légyszi mutasd már meg hol? Vagy arra gondolsz amikor rabolják a raktárat és tettesnek gyorsan meg kell szabadulni a szajrétól? Mert itthon ahogy nézem függetlenül inkább 35-40k körül megy... Azért hülyeséget ne írjunk már...
Amúgy 512 rammal is teljesen használható tud lenni egy droid. Persze jobb az 1-2 Gb dehát az még a középkategóriába is épphogy kezd általános lenni. Tavaly szeptember meg augusztus körül simán jöttek még 50-60k-ért 512 meg 768 ramos A brandes csodák.... Ez meg nagyon nagyon low-low-low kategória ilyen árazással. Ne legyünk telhetetlenek. Ha viszont tényleg 4 colos lesz akkor érzésem szerint megvan anyám első okostelefonja. Ennyiért ismerkedni tökéletes.
-
nemlehet
őstag
50 dodóért függetlenül? (ez kb 11-12k forint) Légyszi mutasd már meg hol? Vagy arra gondolsz amikor rabolják a raktárat és tettesnek gyorsan meg kell szabadulni a szajrétól? Mert itthon ahogy nézem függetlenül inkább 35-40k körül megy... Azért hülyeséget ne írjunk már...
Amúgy 512 rammal is teljesen használható tud lenni egy droid. Persze jobb az 1-2 Gb dehát az még a középkategóriába is épphogy kezd általános lenni. Tavaly szeptember meg augusztus körül simán jöttek még 50-60k-ért 512 meg 768 ramos A brandes csodák.... Ez meg nagyon nagyon low-low-low kategória ilyen árazással. Ne legyünk telhetetlenek. Ha viszont tényleg 4 colos lesz akkor érzésem szerint megvan anyám első okostelefonja. Ennyiért ismerkedni tökéletes.
-
Jimmy66
őstag
-
tariattila
veterán
-
sagit
veterán
-
Z10N
veterán
JiaFu F1 ??? :S JiaYu F1 lesz az.
-
Graphics
Jómunkásember
-
kelly416
veterán
Hasonló árkategóriában? Mi van ott? Lehet, hogy én nézek túl sok drága telefon tesztet, de nem rémlik, hogy bármilyen okos teló lenne ilyen árban.
Az 512 tényleg fejlövés. Adják ki 4.4-el és 512-vel, vagy legyen benne 1G 4.2-vel, de ez így pont nem lesz jó. Ettől függetlenül nagyon díjazom, hogy ilyenekkel rukkolnak elő, hátha kicsit versenyre kényszerítik a nagyobbakat is.

-
Bloksma
aktív tag
-
#39560925
törölt tag
Ennyiért már hozzávágnak az emberhez egy Lumia 520-at, ha épp jókor van jó helyen, akkor már inkább az.
-
ulmikukac
tag
-
Csapoati
nagyúr
Én sem értem. Ha már alsókategória, akkor minek bele 5"? 4-4,3"-on teljesen életképes lehetne mifelénk is. Más híreknél ugyanezért a kijelzőméret/felbontás kombóért ízekre szednék a kedves gyártót.

-
Jimmy66
őstag
-
osztraksajt
őstag
-
nemlehet
őstag
Budget telefonnak megteszi 10k-ért. Itthon még butatelefont sem kapsz annyiért. Bár tényleg kár az 5"-ért sokkal jobban venné ki magát ez a felbontás 3,5-4" és akkor még normális dpi is lenne.
-
bteebi
veterán
Szép nagy. Sokkal jobb lenne, ha inkább csak 3,5-4"-os lenne, mert akkor kényelmesebb lenne második/strapa mobilnak. Jól gondolom, hogy nincs benne GPS (se)? Egyébként tényleg megdöbbentően olcsó
. -
HawerKing
őstag
Most ne jojjon senki azzal, hogy "csak 512 mega ram" az 50dodos arkategoriaba azert boven belefer, foleg ha melle ilyen felbontas tarsul mondjuk 4" inchel , a proci is boven jo ilyen aron...
-
Bloksma
aktív tag
JiaFu F1? Ez nekem új. Jiayu G2F-ről már hallottam.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- BestBuy topik
- Motoros topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AliExpress tapasztalatok
- SONY LCD és LED TV-k
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen monitort vegyek?
- További aktív témák...
- MacBook Pro M3 Max 128GB RAM/ 8TB SSD - 27% áfás
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Lenovo T470s 14" FHD, i5 6300U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- iPhone 12 mini 64Gb 100% (3hónap Garancia)
- Thermalright Phantom Spirit 120 SE
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


(én anyukámnak tervezek venni valamit, mivel nem nyüstöli az okos telókat, kb egyáltalán nem, így az olcsóság és a nagy kijelző a fontos neki )




Még meg se jelent! 




