- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kicsomagolták a Vivo X Fold 5-öt (videó és fotók)
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- iPhone topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)
Új hozzászólás Aktív témák
-
B20 hiánya miatt már nem ajánlok Xiaomit. Ezért is adtam el a Redmi Note 3 Pro-mat, pedig imádtam, simán hozta a 10 óra SoT-okat, és hardveresen is rendben volt. Nagyon szeretem a Xiaomit, de a B20 nélkül már egyre nagyobb a szívás vidéken a Telenor és a Telekom ügyfeleinek (egyre több területen nincs 3G, csak 2G meg B20-as 4G). A Vodafone-osoknak még oké, mert nekik mindenhol van 3G (4G viszont szinte sehol).
Persze ez így hülyén jön ki ebben a topikban, és tényleg csorog a nyálam a Mi Max láttán, de hát a B20 az kell.
-
válasz
#71562240 #358 üzenetére
Akkor azért kisebb a rá készült üveg, mert a szélein nem feküdne fel, és ha túl közel kerül a lekerekítéshez, fel is jönne a széle (szóval van ráhagyás, rendesen). Sajnos ez van, pont ezzel szívunk a OnePlus 3 topikban is, mert annak is lekerekített a kijelző széle, és ezért a gyári fóliák/üvegek is jóval kisebbek a kijelzőnél.
-
Igen, gyári romot lehet a Mi Flash-sel EDL módban, zárt bootloaderrel flashelni a telefonra. Legalábbis ez működik Redmi Note 3 Pro esetén, itt is kellene.
Ez egyébként azt hiszem mindenképpen zárja is a bootladert, ha nyitva volt, de ha már van hivatalos engedély a nyitásra, akkor egy kattintás újra nyitni. De a bootloader zárásban nem vagyok biztos.
-
Mivel mókolt rom van a telefonon, soha nem fog frissülni. Neked kell kézzel megoldanod, ami nem biztos, hogy egyszerű lesz.
Az kamu volt, hogy azt mondták, hogy majd PC Suite-tal tudod frissíteni. Ahhoz gyári rom kéne, neked meg nem az van. Magyar nyelv meg nem lesz a gyári romban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Asus M5A99FX PRO R2.0 990FX chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- Akciós Windows 10 / 11 Pro OEM Licenc Kulcs 100% eredeti, jogtiszta!
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz SODIMM laptop RAM, több db- számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged