Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gytacs

    tag

    válasz FreedomHUN #1354 üzenetére

    Nekem benne volt a stable-ben is amivel küldték (bontatlanul kértem, kaptam), utána meg ezt a romot tettem fel, hogy legyen root. Azóta nem frissítettem, mert minden jól működik. Ha lesz global dev a pro-hoz is, majd azt felrakom. Szal, valaki olyat kéne megkérdezni, aki rakott fel későbbi china dev-et, hogy kivették-e, de nem hiszem. Milestone az Mi Note-jából tett fel képett, szal sztem csak annyi van, hogy mi note-on nincs, max-on meg van, de majd ha visszatér china dev-re Milestone a max készülékén is, majd ezt megerősíti vagy megcáfolja. Mondjuk, én nem használom ezt a funkciót. Csak infónak írtam, hátha vkinek fontos romválasztáskor. Bekapcsoláshoz az ujjlenyomatolvasót használom, kikapcsoláshoz meg a gravity screen-t. Ha fejjel lefelé tartom (tehát teszem zsebre), vagy képernyővel lefelé fordítom, akkor kikapcsol, minden más beállítás ki van kapcsolva az app-ban, így semmit nem fogyaszt. Bekapcsolt képernyőnél úgyis megy a grav sens, kikapcsoltnál meg így nem megy semmi. Ezzel a rommal ha két nap alatt merítem le, akkor 10 óra sot szokott kijönni, ha nem nyomkodom olyan sokat, akkor három nap alatt merül le és 6,5-7 óra sot jön ki. De volt olyan is, hogy 3 napig itthon voltam wifi közelben, úgy három nap alatt merült le és 10,5 óra sot jött ki. Auto fényerőn vagyok, kb 55%. Nagyon csipázom ezt a telót! :D

Új hozzászólás Aktív témák