- Ha Kínában repülsz, és nem ilyen a hordozható töltőd, elveszik a reptéren!
- Telekom mobilszolgáltatások
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Android szakmai topik
- Honor Magic V2 - origami
- Realme GT Master Edition - mestermunka
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Yettel topik
- Mobil flották
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
-
Mobilarena
Xiaomi Mi8 összefoglaló
(kódnév: dipper)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lacerta
aktív tag
válasz
darvinya #18045 üzenetére
Azzal van gond, ha gyenge a jelek, emiatt folyton ugrál közöttük.
Na ja, de mondjuk emellett van nálam 2 másik régebbi telefon, és azok ott, akkor precízen húzzák a tracket. Azért furcsa, mert szinte mindig a Mi 8 a legpontosabb, még akkor is, amikor kifejezetten sz*r a vétel. De néha, nagyon ritkán van olyan helyzet, amikor pedig csak a Mi 8 pontatlan. Na ezt furcsállom.
Geodéziai műszer a katonaihoz képest egyszerű mobil telefon.
Geodéziai mérésnél is ilyen 1-1.5 centis elvárt mérési bizonytalanságok vannak, de idő kell, amíg beáll a műszer. Mozgás közben egyszerűen nem lehet elérni ezt a pontosságot, pontot lehet ilyen módon bemérni, tracket húzni biztosan nem. A katonai GPS robusztusságában tér el a polgáritól, a katonai sávok azt a célt szolgálják, hogy ne lehessen egyszerűen blokkolni a mérést. De a pontosság nem nagyobb. Igazából a 10-15mm-nél katonáéknál sem kell jobb.
E fölé azért baromi nehéz menni, mert míg DGPS-el kiszeded a légköri és domborzati torzulást ( anélkül 2-3 m a legnagyobb pontosság, mert mindegy, milyen fasza vevőd van, ha az eleve hibás, ami bejön ), a centis pontosságoknál már a vevő belsejében a jelfeldolgozás bizonytalanságai rontják le a pontosságot. Ennyit tud a szilícium, és kész.
Új hozzászólás Aktív témák
- Assetto Corsa Rally
- Vezetékes FEJhallgatók
- Semmibe veszi a KRESZ-t a Tesla Mad Max módja
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Háztartási gépek
- Ha Kínában repülsz, és nem ilyen a hordozható töltőd, elveszik a reptéren!
- Sweet.tv - internetes TV
- Formula-1
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3409
- Bomba ár! Dell Latitude E5440 - i5-4GEN I 4GB I 320GB I 14" I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPad Mini 6 64GB,Átlagos,Töltővel,12 hónap garanciával
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő