Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CSAVI38

    tag

    Szerintem teljesen jó ez az új 60 FL. Én páromnak vettem és nagyon tetszik neki. Lehet, hogy kicsit foltos alul világítás alul, de ez nem igazán befolyásolja a használatoságot, ellenben sokkal jobban használható esti olvasáshoz a párom szerint, mint a régi onyx olvasója, amin nem volt ilyen. Nagyon gyors is, lapozás gyorsasága simán ugyanolyan mint a telefonomon. És az sem utolsó, hogy simán használható bármely androidos filekezelő. Én pl Norton használom rajta és wifin keresztül ezzel másolom fel rá a könyveket. Amire még nem tudtam, nem volt időm rájönni, hogy más olvasó program esetén, hogy lehet beállítani, hogy ne csak az érintőképernyős kezelés, a visszagomb és a frissités menjen, hanem érzékelje a lapozó gombokat is, mert pl FBReader-rel sokkal jobban kezelhetők a betűformátumok és a megjelenés, viszont párom rendszerint érintés helyett a lapozó gombokat használná.
    Kb egy-másfél hetet bírt egy töltéssel úgy, hogy napi 1-1,5 órát van minimális világítással használva, wifi nélkül. Világítás nélkül szerintem kb kétszer ennyit bírna. Szerintem ez nem rossz.
    Ami hibát találtam, hogy a saját fájlkezelő sokszor hibával leáll üzenetet ad kilépéskor. Más hiba még nem volt. Vettem hozzá gyári műbőr tokot is 1600 Ft-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák