Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stabi83

    senior tag

    válasz #59063552 #50 üzenetére

    Olvastam már emberektől baromságokat de a te hozászólásaid benne vannak a TOP 5-ben de talán még a dobogót is megcsípheted. Szakmailag, érvelésben és logikában is a "nevetséges" szintet ütöd.
    Látszik hogy te is a Rambón nőtél fel... :R

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz dutrás #51 üzenetére

    Engedd el, részvényei vannak biztos egy bizonyos amerikai cégnél...
    Kb minden fórumban ugyan ez telik tőle...

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz #59063552 #89 üzenetére

    Nem pistike hanem Ádám :DD

    Amúgy meg egy kicsit több szakmaiságot és kevesebb propagandát is nyomhatnál, egyből nem kapnál kritikákat...

    Írsz itt akkora baromságokat hogy az ember esze megáll....
    Az nem baj ha valamit nem tudsz ( sok dolog van amit én sem tudok ) de legalább ne propaganda dumát nyomnál és még azt is tévesen...

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz #59063552 #91 üzenetére

    Azon kívül hogy nyomod az amcsi felsőbbrendűségről a dumát és a kínaiakat fikázod végig szerintem nem sok szakmai tartalmat adtál nekünk. Ha fogalmad lenne arról amiről beszélsz belátnád de így észre sem veszed.
    Ha szoktad olvasni amiket írok akkor tudhatnád hogy igyekszem tartalmat is csempészni abba amit írok és ha valakit ( mint pl most téged ) "kiigazítalak" akkor azt sem unalomból teszem.
    Egy kicsit unalmas már ez a "kína csak másolni tud", "kína kémkedik", "az USA csak meg akar védeni", "kínának semmi hatalma" és hasonló szövegek.
    Egy cseppet utánna kéne nézni az ok-okozati dolgoknak is és gazdasagi, technológiai szemmel nézni a történéseket.
    Csak hogy egy példát felhozzak a tévedéseid közül, amit írtál a ritkaföldfémekel kapcsolatban elég vicces.
    Azt hiszed hogy egy kitermelési, feldolgozási infrastruktúrát hetek alatt meg lehet teremteni? Jelenleg a világ termelesének döntő többsége kínai kézben van. Ezek tények. Az hogy kína nem nyomja ki a sajtóba a hisztit és fenyegetéseket még nem jelentik azt hogy ennek a felek nincsenek tudatában.
    Ennek az egésznek kb a farok éregetés az értelme a gazdasági haborúban. Közeledik a G20 és arra készül mindenki. Trump olyan mi t egy hisztis gyerek ezt mindenki tudja. Meg fognak egyezni ez is tény, a Huawei nem fog bedőlni ez is szinte 100%. Ha komolyan gondolnák a fehérházban ezt az egészet akkor nem lenne semmi 90napos halasztás vagy engedmények.
    A globális gazdaság korában ha bebukna egy Huawei méretű cég az lavinát indítana el amibe az egész ipar és a kiszolgáló iparok is beleremegnének.
    A Huawei kezében is több ezer ( igen jól olvasod több ezer ) kisebb, nagyobb szabadalom van amik közül rengeteg a "felesleges" de sok ipari szabványokba foglalt szabadalom. Erre jó példa az 5G aminek a fejlesztésében élen járnak főleg hálózati szinten.
    A háttérben olyan alkudozások mennek amikről mi nem sokat tudhatunk de képletesen úgy fogalmaznék neked hogy mindenki húzogatja a másik tökét elég rendesen.
    A komcsizás meg tényleg röhejes...
    Ez már rég kapitalizmus és nem kommunizmus, bár ez neked úgy sem mond semmit...

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz #59063552 #93 üzenetére

    Nem egy egy szóra hanem több bejegyzésedre reagáltam...

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz joey04 #60 üzenetére

    Gyorsan hagyd el az országot mert a magyar hálózatokban is komoly része van a Huawei-nek. Már biztos elindultak a kommandósok Pekingből hogy leszámoljanak veled mint a rendszer ellenségével.
    Ha szerencséd van akkor a Google-nek és a facebook-nak hála már az NSA is értesült a dolgokról és a CIA is elindult érted hogy kimenekítsenek és védelmet biztosítsanak neked...

    U.i.: Ha ezt olvassa a kedves part Pekingben akkor remélem mint hithű komcsi kapok kedvezményesen egy Mate X-et természetesen valami vöröscsillagos témával előrretelepítve... :R

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

  • Stabi83

    senior tag

    válasz joey04 #97 üzenetére

    Az a baj hogy nem először írsz ilyen baromságokat és ezt nem csak én tettem már szóvá.
    Ahogy már többször is leírtam neked nem kínát mentegetem de az USA féle rejtett diktatúra ami kb semmibe veszi a jogokat amikor épp kedve vagy érdeke tartja és az akaratát rákényszeríti bárkire semmivel sem jobb a szememben mint a kínai kommunizmus.
    Kéretlen pártanyagokat eddig még nem kaptam kínából viszont az amerikai nagycégek álltal ha valaki fizet érte még azt is elküldik hogy mikor fingottam, és milyen székletfogóra kerestem rá a neten...
    Na akkor most kitől is kell védeni az adataimat????

    Egy barátom legénybúcsújára vettünk guminőt kb 3 hónapja és azóta 0 reklámból 7 valami kivaszott szexeszköz. Baromi boldog vagyok főleg hogy a lányom is használhatja az eszközeimet ( mielőtt perverz gondolataid ébrednek a tabletre, telefonra, számítógépre gondolok )

    [ Szerkesztve ]

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák