Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    válasz kali #74 üzenetére

    Ja, lehet igazad, de nem fogadom el a kifogásaikat! Mindig is azt mondták, hogy az iPhone azért a legdrágább, mert meg kell fizetni a minőséget, a szoftvert. Jobs után nincs minőség és az Android szintje alá esett az iOS, tehát indokolatlan az egész!
    - iPhone kopott, a válaszuk az volt, hogy nem hiba, mert festve van! Ha az Audim kopna 2-3 hetes korában, ami szintén festve van, azonnal kijavítanák!
    - iOS 8 állandó hibákkal jött ki, még hónapokat kell várni, hogy kijavítsák azt is, hogy hívnak, felveszed és még csörög egyet. Feltéve, ha meg tudják oldani, mert ebből a baki sorozatból ítélve szakemberek már ott nincsenek.

    Szeret(t)em az iPhone-t, de kénytelen voltam lecserélni, mert sajnos az android jelenleg stabilabban működik nekem. iPhone 5s-t eladtam, vettem 6-ot, de az még rosszabb volt. Kijelző fél mm-t mozog a keretben fel-le, gariban azt mondták, ez ilyen. Support kuka! Szoftver megint csak kuka, apple mondhatni kuka.

    Még annyi, hogy hibák előfordulnak, de az iOS7 óta csak a hiba hegyek és elszállt a bizalom, kb. most egy kínai Xiaomi szintjén van, hiába az alma logo, ez tény, csak a fanatikusok még nem fogadják ezt el:( Sajnálom, hogy tönkretettek egy mondhatni jó terméket.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák