Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Graphics #40 üzenetére

    "Tartalomfogyasztást írtam."
    Tudom, facse, insta, meg a hozzá hasonló - valódi - tartalom nélküli tartalmak...

    ... de nem ez a lényeg, hanem, hogy az én ismertségi körömben (tudom, nem reprezentatív) kb. 90%-ban kis készüléket keresnek. Van két iPhone-os cimborám. Az egyik nemrég rákóstolt a P20 Pro-ra. Nagyon tetszett neki, és - amitől én igazán tartottam - még az Android-al sem volt gondja. Na, vajon miért váltott vissza 8-as szifonra? Ki nem találnád! A méret miatt. Ugyanezen okból nem vesz nagy iPhone-t se, pedig megtehetné (ő is, és a másik haverom is). Mindketten azt mondták, hogy szóljak, ha tudok olyan kompakt méretű mobilt ajánlani, ami pariban van a P20 Pro-val. Attól tartok, ilyet jó ideig nem fogok tudni.

    A példádhoz:
    "Nem veszek motort sem az oktatáshoz, mert 1 évben nem hoz akkora bevételt...."
    Tegyük fel, hogy már elég jól megy ez a cég, de telített a piac, mert mindenki csak autóvezetést oktat. Mi lehet (!) a megoldás? Kísérletképpen beszerzek egy-két automataváltós kocsit. Vagyis előrefelé menekülök, próbálkozok.

Új hozzászólás Aktív témák